2737
2734
من اصلا اصراری ندارم که مسائل را به شما ثابت کنم چون خودتون می دونید که همه این اتفاق ها افتاده و من هم شکایتم را به بهزیستی نوشتم. و خدا را شکر داره پیگیری می شه. اصلا هم برام مهم نیست که بهزیستی می خواد چه بلایی سرشون بیاره . فقط این برام مهم بود که بچم را از اون جای افتضاح که ظاهر خوبی داره و گول زنکه بچم را بیرون بیارم. مامی رها عزیزم چرا در این دو سه ماه اخیر این مهد اینقدر ریزش داشته؟؟؟؟؟؟؟؟ منم با بیشتر مادرها در ارتباط هستم. طی دو ماه گذشته نزدیک به 6 الی 7نفر بچشون را از اونجا بردند. (البته این تعداد را من می دونم) شاید از خانم آذران بپرسید هر کدوم را یه بهانه بیاورد.
مامی رها عزیز چرا مریم که تو کلاس محبوبه بود بیرونش کردند چرا اون یکی محبوبه را بیرون کردند ؟؟؟؟ چون به مادرها رفتار محبوبه مربی 2 تا 3 سال را گفته بودند و از اونجایی که خانم اذران دنبال پنهان کاریه بیرونشون کرد. چرا با خانم خسروی مدیر داخلی قبلی مشکل داشت و خانم خسروی رفت؟؟؟؟؟ چون به دلیل تخلفات زیاد و اینکه خانم خسروی پاش گیر بود چون ایشون مجوز گذاشته بود با هم درگیر بودند. من یه روز بچم را تحویل گرفتم دیدم رنگ به رو نداره و بی حال . از خودش پرسیدم گفت من غذا نخوردم به خانم خسروی که مدیرداخلی بود زنگ زدم . ایشون تایید کردند که غذا کم اومده و 3 الی 4 نفر از کلاس روشنک غذا نخوردند که من اعتراض کردم و گفتم زنگ می زدید خودم غذا بیارم و .... که خود روشنک جون توجیهش این بود که بهش چوب شور دادم . سر همین قضیه که خانم خسروی به من گفته بود و من تمام پیام هاش را دارم خانم آذران شر به پا کرد که چرا مادر فهمیده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرها به این مهد راحت رفت و آمد می کنند قبول. ولی آیا من مادر اجازه دارم بچه دیگری را در مهد دعوا کنم و عوامل مهد خیلی قشنگ بایستند و تماشا کنند؟؟؟ عزیزم من اگر بخوام وارد جزئیات بشم باید برات کتاب بنویسم. منم از بس گشتم و دیدم مهدهای دیگه به دلم ننشست سعی می کردم با مشکلات کنار بیام و سخت نگیرم ولی دیدم مسائل خیلی خیلی فراتر از این حرفهاست. این را هم بگم : من وقتی دنبال مهد می گشتم بهزیستی البته در مورد همه مهدها به من اصرار می کرد که گول رنگ و لعاب را نخورید و رفتار و بهداشت روانی و بهداشت محیط و .... مهم هست. ولی خوب متاسفانه ما ظاهر بین هستیم. از همه مامان ها خواهش می کنم برای انتخاب مهد حتما حتما به بهزیستی مراجعه کنند. اونها می دونند کدوم مهدها شکایتی داره و مشکل دار هست و کدوم مهد تا امروز شکایتی نداشته. تا مثل من تجربیات تلخی را نداشته باشند. معمولا برای مسائل معمولی کسی به بهزیستی شکایت نمی کنه و برای مسائل حاد شکایت می کنه. پس حتما مهدی مسائله حاد داشته که شکایتی داشته. لطفا مرجع انتخابتون را بهزیستی قرار بدهید.
سلام مامان های عزیز یه مرکز خوب و مطمن توی یوسف اباد برای اپیلاسیون میخوام اگه معرفی کنین ممنون میشم اگه ارایشگاه و خیاط خوب هم سراغ دارین ممنون میشم کمکم کنید راستش تازه امدم توی این محله جایی رو بلد نیستم
2728

سلام خانم هی عزیز برای تدریس ریاضیات پایه دبستان و اموزش محاسبات ذهنی یو سی مس اموزش جمع و تفریقتا 15 عدد 3 رقمی و بیشتر و اموزش ضرب و تقسیم و توان و جذر و درصد میتونید توی گوگل سرچ کنید یو سی مس و از مزایای اون مطلع بشین

09127992150 رازقی

مامانای خوش سلیقه یه سورپرایز براتون دارم خرید بهترین برندها و مدلهای سال برای کوچولوهای دلبندتون با خرید آنلاین . قیمتها باورنکردنی و بسیار عالی . با خرید آنلاین همه چی در دسترس

http://www.ninisite.com/discussion/topic/1160284/مامانای-گل-خرید-از-بهترین-مارکهای-پوشاک-و-لباس-از-ترکیه?page=4

تماس با ما 09224296469

حراج فستیوال استانبول را در کانال ما دنبال کنید. تلفن تماس09224296469

سلام خانمها من تازه عضو شدم و خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید که خانه اسباب بازی خوب تو یوسف آباد کجاست پسرم 21 ماهشه و می خوام جایی ببرمش که خودم هم باشم ولی بتونه با بچه های دیگه بازی کنه و محیطی باشه که زده نشه

2740

دوستان ما یوسف اباد نیستیم ولی اگر کسی دنبال ازمایشگاهی برای کوچولوش بود من ازمایشگاه مخصوص کودکا نامدار و معرفی میکنم چون کوچولوی خودمم بردم هم از نظر محیطی واقعا مناسبه و وسایل سرکگرمی وبازی کودکان داره و هم نمونه گیر مخصوص نوزاد و کودک دارن ادرس هم یوسف اباد هست88638765

سلام 

من دخترم آرام رو از سه سالگی بردم موسسه خلاقیت یوسف آباد .خداروشکر خیلی خیلی راضی ام دخترم صبح ها با هیجان بلند میشه میگه مامان بریم .اولش فکر می‌کردم هیجانش همون روزای اوله.اما آلان یک سال و نیم گذشته روز به روز مشتاق تر نشون میده .مربیان خیلی دلسوز و مهربانی داره که روابط خیلی خوبی با بچه ها برقرار می‌کنن.خیلی روی رفتار بچه ها و مشکلاتشون کار میکنن دختر من از یک سالگی متوجه شدم از صدای بلند فراریه برام جالب بود بدون اینکه بگم مربیاش اطلاع داشتن و کاملا رعایت کردن و کم کم حساسیت دخترم رو کم کردن.ارامش خاصی داره .بهتون پیشنهاد می‌کنم یه سر بزنید .الان بعدازظهر خیابان ده یوسف آباده نرسیده به چهارراه