2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان فقط می خواستم بدونید که تا حالا خیلی ها به من زنگ زدند و گفتند که از عرق فراسیون نتیجه گرفتند کیست هاشون آب شده کیست هاشون کوچکتر شده و آب شده پریودی منظم شده باردار شده اند دردشون کمتر شده کسایی که فقط با آمپول پریود می شدهد حتی رو کیست سینه هم اثر داشته عفنت های شدید را برطرف کرده پریودی زیاد و کم را مرتب کرده من همه این موارد را رو مشتری هام دیدم فراسیون عرق گیاهی هست و لااقل مثل این داروهای شیمیایی اثر بد نداره این گیاه بسیار کمیاب هست و بسیار کم پیدا می شه 09174444261 ارسال هم رایگان به سراسر کشور http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=512577&PageNumber=1 ارسال به سراسر کشور رایگان
2731
توروخدا شما که اینقدر این داروها و آمپول های شیمیایی رو استفاده می کنید یک دوره هم عرق گیاهی بخورید و اثرش رو ببینید. دوستان فقط می خواستم بدونید که تا حالا خیلی ها به من زنگ زدند و گفتند که از عرق فراسیون نتیجه گرفتند کیست هاشون آب شده فیبروم داشتند کیست هاشون کوچکتر شده و آب شده پریودی منظم شده باردار شده اند دردشون کمتر شده کسایی که فقط با آمپول و قرص پریود می شدند حتی رو کیست سینه هم اثر داشته عفنت های شدید را برطرف کرده پریودی زیاد و کم را مرتب کرده من همه این موارد را رو مشتری هام دیدم فراسیون عرق گیاهی هست و لااقل مثل این داروهای شیمیایی اثر بد نداره این گیاه بسیار کمیاب هست و بسیار کم پیدا می شه 09174444261 ارسال هم رایگان به سراسر کشور http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=512577&PageNumber=1 ارسال به سراسر کشور رایگان
دوستان فقط می خواستم بدونید که تا حالا خیلی ها به من زنگ زدند و گفتند که از عرق فراسیون نتیجه گرفتند کیست هاشون آب شده کیست هاشون کوچکتر شده و آب شده پریودی منظم شده باردار شده اند دردشون کمتر شده کسایی که فقط با آمپول پریود می شدهد حتی رو کیست سینه هم اثر داشته عفنت های شدید را برطرف کرده پریودی زیاد و کم را مرتب کرده من همه این موارد را رو مشتری هام دیدم فراسیون عرق گیاهی هست و لااقل مثل این داروهای شیمیایی اثر بد نداره این گیاه بسیار کمیاب هست و بسیار کم پیدا می شه 09174444261 ارسال هم رایگان به سراسر کشور http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=512577&PageNumber=1 ارسال به سراسر کشور رایگان
سلام به همه مامانای یوسف آباد من برای انتخاب مهد پسرم از همین تاپیک خیلی استفاده کردم و مهد بوستان آبی را انتخاب کردم . (البته خیلی خودم فعال نیستم و کم مطلب می گذارم. ) بارها به اسم کاربر برسام تبلیغ این مهد را کردم. (چون خیلی فعال نیستم متاسفانه پسورد اون کاربر را فراموش کردم و مجبور شدم کاربر جدیدی ایجاد کنم.) با توجه به اینکه در حال حاضر متوجه شدم که این مهد اصلا به درد نمی خوره و موارد و تخلفات زیادی داره تصمیم گرفتم نتایج انتخاب اشتباهم را در اینجا توضیح بدم تا بتونم کمکی کرده باشم و از همه مامان ها بخوام که مثل من ظاهربین نباشند. من از اسفند 93 پسرم را در مهد بوستان آبی گذاشتم یعنی نزدیک به دو سال پسر من به این مهد می رفت. با بزرگ تر شدن پسرم و اینکه کاملا موارد را می تونست بهم توضیح بده و اینکه تونستم با مربی های اونجا ارتباط برقرار کنم و خیلی موارد را بفهمم. که من به بعضی موارد اشاره می کنم: 1- مربی دو تا سه سال که خانم محبوبه هست بیشتر از اینکه به بچه ها رسیدگی کنه هوای مادرها را داره چون باج دادن در این مهد رواج داره و حتی گاهی خود مدیر مهد خانم آذران توصیه می کنه. ایشون معمولا بچه ها را در گوشه و کنار و در نقاطی که نقطه کور دوربین هست مورد آزار و اذیت قرار می ده و به قول خودش داره بچه ها را کنترل می کنه. و بسیار بددهنه و شوخی های بدی می کنه که خوب طبیعتا روی بچه های این سنی تاثیرگذاره. (دوتا مربی به اسم محبوبه و مریم به رفتارهای این خانم اعتراض کردند که منجر به اخراج خودشون شد و متاسفانه مدیر ترتیب اثر اینچنینی داد.) حتی من خودم دو هفته گذشته که رفتم دوربین مهد را چک کنم رفتارهای ناشایست این خانم را به چشم خودم دیدم . 2- در یکی دو ماه اخیر چند نفر از دخترهای مهد سرشان شپیش داشته که مدیر مهد بدون توجه به این مورد آنها را همچنان پذیرش می کرد و پنهان کاری می کردند. 3- دو سه مرتبه پیش آمده بود که غذا کم آمده و به چندتا از بچه ها غذا نرسیده که سعی کرده با خوراکی آنها را سیر کنند. (این مورد را مدیر داخلی آن زمان خانم خسروی به بعضی از مادرها گفته بود که خانم آذران مدیر مهد هم با خانم خسروی برخورد کردند که چرا مادر فهمیده و هم شروع کردند مثل همیشه ماله کشیدن. 4- مربی 4 تا 5 سال خانم دریا ابوالقاسمی سیلی محکمی به پسر من می زنه که منجر به شکایت من و اخراج مربی شد. و همچنان خانم آذران ماله کشیدند. 5- یکی از مربیان به اسم مریم که کمک مربی گروه سنی 4 تا 5 سال بوده بچه ها را با از روح می ترسانده و به قول خودش اینگونه کنترل می کرده. 6- همیشه بچه ها را کثیف تحویل می دادند و هر بچه ای که از مهد بیرون میاد اگر کف جورابش را نگاه کنید انگار از گونی ذغال در اومده . من به چشم خودم دیدم مربی ها با همون کفشی که تو مهد هستند به دستشویی رفت و آمد می کنند. 7- شهریه ای که دریافت می کنند با خدماتی که ارائه می دهند اصلا همخوانی ندارد. طبق تعرفه بهزیستی حدود 500 باید بگیرند که این مهد 850 هزار تومان دریافت می کنه. 8- از نظر آموزشی صفر هستند . از نظر پرورشی که زیر صفر هستند . یکبار ساعت 10 الی11 صبح سرزده وارد مهد شوید هر بچه ای از یک طرف می دود و داد می زنه و اصلا روی بهداشت روانی بچه و مسائل تربیتی و نظم و انضباط نه تنها کاری انجام نمی دهند بلکه باعث می شوند که بچه ها کارهای بد را از هم یاد بگیرند. جالبه یک مربی یه چیزهایی را یاد بچه من داده بود که از نظر خودش جالب و خنده دار بود ولی از نظر من اصلا گفتن این چیزها از زبان بچه درست نبود. و ....... خیلی موارد هست که شاید نشه اینجا همش را توضیح داد. ببخشید زیاد حرف زدم. فقط همین را بگم که هر مادری از در مهد وارد بشه خانم آذران اون را بغل می کنه و بوس می کنه و قربون صدقه اش می ره که ظاهر را حفظ کنه. تروخدا مثل من گول ظاهر را نخورید. من خودم در تاپیک هایی که به اسم برسام گذاشتم نوشتم خانم آذران اگر مربی بدرفتاری کنه عذرش را می خواد . ولی اشتباه کردم اصلا اینطوری نیست. و من این اواخر اون روی سکه را دیدم و دیدم که خود خانم آذران همزمان با مربی سر بچه داد و بیداد می کنه.
2740
بهتره خانم آذران در سایتی که دادن براشون طراحی کنند در قسمت نظرات والدین نظرات معترضین و کسانی که بچه هاشون را از اون مهد بردند می ذاشتند نه اینکه چند تا نظر از خودشون اونجا کپی کنند . مگه قسمت نظر والدین برای ثبت نظر باز هست که کسی نظر مثبت بذاره اگر باز بود من حتما نظر می دادم
من دخترمو میبرم مهد پردیس خیابون بیست و هفتم. البته دخترم کوچیکه و کلاسای مادر و کودک رو میره. اما جدیده و به نظرم بد نیست مدیریتش.
مشاوره و صدور انواع بیمه نامه. سوالات بیمه ای خود را اینجا بپرسید. تلفن تماس: 88963153https://www.ninisite.com/discussion/topic/3055379/سوالات-بیمه-ای-خود-را-اینجا-بپرسید?postId=99230054
باسلام مامان برسام من حدود ٤ساله که خانوم اذران عزیز ومهد بوستان ابی رومیشناسم.دخترم نزدیک٣ساله اونجامیره تواین مدت خداشاهده کوچکترین مسئله ای نداشتم با مهد و.... اگرهم موردی بود گفته شده وخانوم اذران عزیز باجون ودل گوش دادن و اقدامات لازم رو انجام دادن. شما شاید ازمهدهای دیگه خبرنداری چی میگذره توشون.من خیلی تحقیق کردم و مطمئن شدم تو منطقه یوسف اباد بهترین مهد بوستات ابی هست.خودم بی نهایت راضیم دخترمم باعشق وعلاقه میره. همیشه هم ممنون خود خانوم اذران عزیز هستم که به نظر من وخیلی های دیگه ایشون یک فرشتن.
من جزو اولین نفرهای همین تاپیک هستم وپست های قبلیم هم موجود.
پست شمارو دیدم واقعا تعجب کردم.به نظرم خیلی خیلی بی انصافی کردین.
هیچذکدوم از این موارد ی که گفتین من تواین چهارسال ندیدم باخیلی ازمادرهای دیگه هم درتماسم اون ها هم بامن هم عقیده بودن.
سلام مامی رها بله پسر من نزدیک به دو سال مهد بوستان آبی می رفته. این مسائل هم یک دفعه متوجه نشدم. تا زمانی که مهد بوستان آبی در مکان قبلی بود و مربیانی مثل شیرین و امثال اون را داشت و خود خانم آذران مادی نشده بود قبول دارم که بهترین بود. ولی از زمانی که به فکر گسترش مهد و جا به جایی و ... پیش رفت مشکلات بیشتر خودش را نشون داد. البته قبلا هم مشکلاتی بود ولی به قول شما با گفتن به خانم آذران حل می شد (البته من فکر می کردم که حل می شد) ولی کم کم متوجه شدم که ظاهر با باطن قضیه خیلی متفاوت هستش. خود خانم آذران نشون می دهند که با مادرها خیلی صمیمی هستند و به مشکلاتشون رسیدگی می کنند ولی اصلا اینطوری نیست. من در دو مساله اخیری که اتفاق افتاد کاملا متوجه شدم که خانم آذران شدیدا پنهان کاری می کنند . در این مهد نه تنها شخصیت بچه ها را خرد می کنند از بهداشت روانی و نظم و انضباط هم خبری نیست. عزیزم اون تراکت تبلیغاتی که برای مهد چاپ شد من زدم. من خودم جزو تبلیغ کننده های مهد بودم. از خود خانم اذران بپرسید بهتون خواهد گفت. من کسی بودم که بانی شدم از مادرها پول جمع کردم برای کلاس فائزه (کلاس 4 تا 5 سال ) تصفیه هوا خریدم. اینها را گفتم که با اطمینان کامل خدمتتون عرض کنم من واقعیت ها را که اتفاق افتاده گفتم که مادرهای دیگر مسائل ما را تجربه نکنند. اگر شما مامان لیانا باشید که خودتون جزء عوامل مهد هستید. آیا واقعا و انصافا طی دوماه اخیر چند تا از دخترهای مهد علی الخصوص کلاس 3 تا 4 سال شپش نداشتند که خانم آذران خیلی راحت پذیرش می کرد و پنهان کاری. آیا واقعا و انصافا دریا تو گوش پسر من نزده بود. از خانم آذران بپرسید اگر ذره ای انصاف براش مونده باشه بهتون خواهد گفت. (چرا اخراج شد؟) و خیلی موارد دیگر. خانم آذران شخصیت تک تک بچه های اونجا را جلوی مادرهای دیگر خرد می کرد. اگر از نظر خانم آذران یه بچه ای عقب افتاده ذهنی هست که حتی مداد نمی تواند دستش بگیرد خیلی بی جا می کنه که جذبش می کنه بعد به همه مادرها می گه عقب افتاده است.(خودتون می دونید کی را می گم.) یا دو سه تا پسر دیگه که تو کلاس فائزه بودند. و .... عزیزم من دقیقا می دونم تو همه مهدها چی می گذره . من انقدر برای انتخاب مهد بهزیستی رفتم که من را کاملا می شناسند تمام مهدهای منطقه را هم دیدم . تا قبل جابه جایی هم خودم به همه بوستان آبی را توصیه می کردم حتی دو سه نفر هم خودم معرفی کردم که اونجا ثبت نام کردند ولی وقتی اون روی سکه برام نمایان شد و خودم متعجب از این همه اعتماد، قصد کردم انتخاب اشتباهم را به همه مادرها بگم . بهتره شما هم به جای طرفداری بی مورد یه ذره آگاهانه تر به مسائل نگاه کنید.