2733
2734
دکتر لسانی رو من تو همین سایت زیاد شنید ولی تا حالا پیشش نرفتم
88023366
88023536
آدرس: یوسف آباد خیابان کاج نبش 10.1
٢-دکترحفیظی هم رییس بخش ان ای سی یو صارمه یوسف آباد بالاتر از پمپ بنزین ساختمان ماهان ط ٢ 88039875
٣- دکتر بیدار مغز
٤-
عباس مدنی خ 37- تلفن :88068541 - اینم هست البته فکر کنم فوق تخصص کلیه است .

٥-راستی شماها دکتر عباس مدنی فوق تخصص کلیه که تو کوچه 37 امه میشناسین ؟ بارها دیده بودمش ولی به خاطر فوق تخصصش نمیرفتم ولی وقتی رفتم پشیمون شدم چرا نرفتم یا مثلا رفتم پیش بیدارمغز با اون تشخیص های آبکیش من یه بار کیانو بردم دکتر واقعا خوبیه با سواده به فوق تخصصش نگاه نکنین تشخیصش خوبه خیلی ها برای چکاب میومدن خوبیش اینه هر روز هست البته زنگ بزنین منشیش که مرده میگه وقت نداریم ولی هر روز برین اسم بنوییسین تا شب نوبتش میشه ما هم که نزدیکیم خلاصه مریضهاش خیلی قبولش داشتن برای موارد ضروری به درد میخوره چون هر روز هست شنبه تا پنج شنبه مورد خوییه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم من ساکن نیستم ولى توى خیابون ٥٢ خونه داریم و مرتب در رفت و آمدیم، خوشحال میشم باهاتون آشنا بشم.
تو این اتاق تنگ و دلگیرم تا باقی عمرم یه جور سر شه من از خودم فاصله میگیرم دیوار هی نزدیکتر میشه میخندمو دردامو میشمارم تلخه ولی شاید دلم واشه وقتی برای غصه هام جا نیست دیوارو هُل میدم غمام جا شه
2738
سلام ما تازه اومدم یوسف آباد. اشک شهر هستیم. البته من هنوز به خاطر دخترم و کارم شهرستان هستم و خرداد میام تهران. میخواستم از شما مامانای گل یوسف آباد بپرسم مرکز بهداشت برای نی نی ها کجای یوشف آباده؟ و همین طور هر جای مناسبی برای نی نی ها و مادر نی نی ها !!
من اصلا نمیدونم یوسف آباد کجاست. اما دامادم و ننه اش اونجا زندگی میکنن ههههههههههه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
چکاوه جان مرکز بهداشت تو خیابون اصلی یوسف آباد.. فکر کنم خیابان 50 یا 52 - مسجد سادات هست.. پرسنلش هم خیلی خوبن.. از صبح تا ساعت 12 فکر کنم باشن.. تلفنش هم 88067754 است..
بهترین اتفاق زندگی من در سال 93 رفتن به پابوس سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) بود.. خدایا شکرت که منو لایق این سفر دونستی.. http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر**
2706