2737
2739

چهارشنبه شب پسرم تب شدید واسهال ودلپیچه داشت،فرداش بردیمش اورژانس آتیه و با آزمایش خون و مدفوع دیدن عفونت داره ،بستریش کردن وطفلک تا دلتون بخواد بهش آنتی بیوتیک زدن واصلا شکشون به آپاندیس نرفت کاش از اون روز اول سونو می کردن وبچم انقدر زجر نمیکشید،روز سوم از دلدرد شدید بردنش سونو ودیدن بله چ التهاب آپاندیسی داره و بردن عملش کردن

آخی عزیز دلم چند سالشه پسرتدن؟

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤

,مثل من ۱۶سال پیش نمیدونستن اپاندیس چیه دکترای عمومی تشخیص ندادن دوروز با درد شکم موندم اپاندیسم ترکید بستری شدم دکتر گفت یه زره دیرتر میاوردین عفونت به قلبم میرسد ایست قلبی میکردم ۲۰روز بستری شدم بدون اب و غذا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
,مثل من ۱۶سال پیش نمیدونستن اپاندیس چیه دکترای عمومی تشخیص ندادن دوروز با درد شکم موندم اپاندیسم ترک ...

آخه تشخیص آپاندیس الان کاری نداره من واقعا نمیدونم چرا برای پسرم کم کاری کردن 

هر وقت بچه مریض میشه ببرید فوق تخصص ن اورژانس اگه فوق تخصص بود فورا می‌فرستاد سونو گرافی  ...

اخه انقدر حالش بد بود وتب بالا داشت واسهال شدید من گفتم سریع بهش یه سرم بزنن،جالب اینه درد مثانه هم داشت که یکی از علایم آپاندیسه واون دکتر کودکان تو بخش نفهمید

2740
اخه انقدر حالش بد بود وتب بالا داشت واسهال شدید من گفتم سریع بهش یه سرم بزنن،جالب اینه درد مثانه هم ...

احتمالا بیمارستان ک رفتی آموزشی بود و انترن بودن خاک تو سرشون نمیکنن یه دکتر بذارن تو بخش دانشجوها میان بالا سر مریض