2733
2734
عنوان

همسرم کار نمیکنه دروغ میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1464 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه بچه نداری واسه چی باهاش موندی؟

بچم ۴ سالش اگه نداشتم ک همون فهمیدم اعتیاد داره بی شک جدا میشدم  بخاطر بچم ترکش دادم موندم اما انگار فایده نداره ک نداره 

هرجور فکر میکنم نمیتونم سرصبی انقد با جزئیات بدبین باشم😐😂

🥴🙄کسی اینجا بدبینی وارد جزییات نشده گفتم شاید اینجوریه چون بعضی خانواده پسر اینجوری ان .کسی به همجنس خودش اینجوری میگه فکر کن🙄🚶‍♀️

ته این رابطه به نظرم جداییه.

اونالکی میگه ترک کرده به فرض واقعا ترک کرده باشه اینکه واسه زندگیش تلاش نمیکنه به چه دردی میخوره.

دقیقا شرایط تو رو تجربه کردم و وقتی دخترم ۴ ساله بود جدا شدم

معتاد درست بشو نیست، اعتیادش شیفت پیدا میکنه روی چیزای دیگه، جداشو ازش و عمرتو هدر نده

بچه دارم مگه به همین سادگی جدا شدن  ما شهر کوچیک هستیم یعنی بعد باز همه چیز سر من خراب میشه 

بچه دارم مگه به همین سادگی جدا شدن  ما شهر کوچیک هستیم یعنی بعد باز همه چیز سر من خراب میشه&nbs ...

پس خودت کار کن و به امید اون نباش که زندگیت رو درست کنه.

که اگه یه روز جدا شدی مجبور نباشی از صفر شروع کنی

پس خودت کار کن و به امید اون نباش که زندگیت رو درست کنه. که اگه یه روز جدا شدی مجبور نباشی از صفر ش ...

یبار تا پای طلاق رفتیم اومد منت کشی اینا ک کار میکنم هرکار بگی انجام میدم حرفت گوش میکنم فلان حق طلاق داد به من ک خیالت راحت این دفه کار نکردم یا دوباره معتاد شدم راحت برو جداشو انا اما باز به یک سال نکشید کار نمیکنه ...

ببخشید ولی تو که پدرمادرت هواتو دارن  واسه چی با این آدم موندی

هوام دارن چون میترسن جداشم تو فامیل سرزنش بشن قدیمی دهن بین بدبخت میگن بسوز بمیر اما جدا نشو ...

هوام دارن چون میترسن جداشم تو فامیل سرزنش بشن قدیمی دهن بین بدبخت میگن بسوز بمیر اما جدا نشو ...

بخدا موندن با این پدر بی مسئولیت فقط ظلم در حق خودت و بچه ات هست 

پدر و مادرتم میگن جدا نشو ولی وقتی جدا بشی مطمئن باش بیشتر حمایتت میکنن خودتم دنبال کار باش خدا بزرگه 

2706