2733
2739

اقااا من خیلی چاقم

و با دوستم قراره بریم تکواندو و باشگاهشو پیدا کردیم که گفتن بعد از عید بیاید

بنظرتون ما میتونیم؟

محدودیت وزنی داره رشتش؟

یک عدد بیمار دچار گشادیسم یا تنبلی شدیدم  🍭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اسمم چاقه ولی خودم ن🤥

محدودیت نداره ولی اگ خیلییی اضافه وزن داشته باشی میگن ک کم کنی

چاق و چله نیستم🦖                                                            ما فقط یکبار زندگی نمیکنیم... ما هر روز زندگی می کنیم🌱 اما فقط یکبار می‌میریم!                                                                     بیا زندگی کردنو به خودمون سخت نگیریم، بیا آروم تو ذهنمون تو قلبمون از زندگی لذت ببریم❤️‍🩹
اسمم چاقه ولی خودم ن🤥 محدودیت نداره ولی اگ خیلییی اضافه وزن داشته باشی میگن ک کم کنی

😃

منظور از کم کردن چیه؟

بعنی میگن اول برو وزنتو کم کن بعد بیا؟!!

2740

من تا حالا ندیدم محدودیت وزنی قائل بشن.

اگر یه مربی رزمی به خاطر وزنت قبول نکرد، کارشو خوب بلد نیست، تماااام!

مربی میشناسم بدون محدودیت وزن و سن، دفاع شخصی و ژیمناستیک کار میکنه...حتی یه مربی اخیرا آشنا شدم نینجا آموزش میده و چندتا دختر و خانم بسیار تپل هم هستن توی کلاس

دلیل انتخاب نام کاربریم اینه که بری ببینی اوپرا وینفری کی بوده...نه برای الگو برداری! برای اینکه ببینی تو خیلی شرایط اولیه بهتری نسبت بهش داری اما تلاش نمیکنی و ناامیدی.من یه پرولایفم
😃 منظور از کم کردن چیه؟ بعنی میگن اول برو وزنتو کم کن بعد بیا؟!!

اره فک کنم

چاق و چله نیستم🦖                                                            ما فقط یکبار زندگی نمیکنیم... ما هر روز زندگی می کنیم🌱 اما فقط یکبار می‌میریم!                                                                     بیا زندگی کردنو به خودمون سخت نگیریم، بیا آروم تو ذهنمون تو قلبمون از زندگی لذت ببریم❤️‍🩹
من تا حالا ندیدم محدودیت وزنی قائل بشن. اگر یه مربی رزمی به خاطر وزنت قبول نکرد، کارشو خوب بلد نیست ...

چههه خووب کلی انگیزه گرفتم😍

امروز میخواستم زنگ بزنم ازشون سوال کنم بابت همین موضوع ولی گفتم یهو بگن شما نمیتونید بیاید برید خونه هاتون 

ضایع بشیم 😂

اخه ۲۰ سالمونم هست

چههه خووب کلی انگیزه گرفتم😍 امروز میخواستم زنگ بزنم ازشون سوال کنم بابت همین موضوع ولی گفتم یهو بگ ...

ببین اصول رزمی اینه که بدنت یه انعطاف نسبی پیدا کنه و خب تکواندو اغلب روی قدرت پا کار میکنه. توی فرم ها مشت هم داره منتها اصل تکواندو ضربات پا هست. همون اوایل حتی وقتی که کمربند زرد نگرفتی هم باید تا حدودی بتونی آپ چاگی بزنی

اگر اصلا انعطاف نداری،مربی باهات بدنسازی کار میکنه. اگر مربی قبول نکرد آموزش بده، اینکاره نبوده

دلیل انتخاب نام کاربریم اینه که بری ببینی اوپرا وینفری کی بوده...نه برای الگو برداری! برای اینکه ببینی تو خیلی شرایط اولیه بهتری نسبت بهش داری اما تلاش نمیکنی و ناامیدی.من یه پرولایفم