2737
2739
عنوان

سوال در مورد ازدواج،پسر هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 3142 بازدید | 174 پست
ببین  دوست شدن‌ساده است از نظر شما اما واسه ازدواج‌متفاوت واسه دوستی  سن مهم نیست خانوا ...

اتفاقا دوستی بنظرم خوبه صفر تا صد طرفت دستت میاد اگه اوکی باشه ب دلت نشست درمورد ازدواج باهاش صحبت کن  یا جواب بله میشنوی یا نه 

اگه خانوادت برن خواستگاری یه نفر ک نمیشناسی نمیدونی کیه عقدش میکنی بعد دوماه سه ماه یا اخلاقش خوب یا بد اگه بد باشع بیچاره میشی اون وقت

بخند ک لایق ماه نیست غمگین باشد🌙🤍️                              
ببین  دوست شدن‌ساده است از نظر شما اما واسه ازدواج‌متفاوت واسه دوستی  سن مهم نیست خانوا ...

داداش من پسرم نمیخاد خیلی رسمی با من حرف بزتی.... درست میگی رفیق ولی همون دوستی هم معیارا و ملاک خودتو اگر داشته باشی میتونی یه ادم مناسب پیدا کنی هر چند نظر هر کس محترمه.... ایشالا بهترین دختر نصیبت بشه گل

کاربری دست منو 3 4 نفر دیگه هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من با یع پسر اشنا شدم‌مجازی(  من طرفای قزوینم ولی اصالتن کرمانشاهیم اون پسر هم تهران  )

همه چیز اوکی بود خدای از منم سرتر  اون منو میخواست بعد اشنای 

ولی من نخواستم اخلاقش مرد سالاری بود شدیددد مرد سالار بود 

میدونستم ازدواج کنم ب فنا میرم  خیلی اخلاقاش واسم رو شد

خیلی راحت کات ‌

دوستی اشنای خوبه     

بخند ک لایق ماه نیست غمگین باشد🌙🤍️                              
من با یع پسر اشنا شدم‌مجازی(  من طرفای قزوینم ولی اصالتن کرمانشاهیم اون پسر هم تهران  ) ه ...

باز خوبه تو دوستی مشخص شده خیلی ها تو دوستی یجورن تو ازدواج یجور دیگه یعنی اخلاقشون فرق میکنه 

2738
اتفاقا دوستی بنظرم خوبه صفر تا صد طرفت دستت میاد اگه اوکی باشه ب دلت نشست درمورد ازدواج باهاش صحبت ک ...

مگ میشه خواستگاری کسی رفت ک نشناسیش؟مگ اینجور چیزی وجود داره؟من حتی رسمی برم جلو اول باید ۶ ماه دوستی کنم تا بشناسمش بعد بگم  عقد بله برون و...

شما به عنوان آقا اگه خانمت از هر لحاظ سر باشه و... چیزی کم نذاره گذشته خانمت واست مهم نیست؟

ذهنم و درگیر کرده چون وقتی کسی خودش با کسی نبوده و پاک نگهداشته خودشو چرا باید با آدمی ازدواج کنه که با هزار نفر بوده

کاربری دست دو نفره نه به انتظار کسی ! نه انتظار از کسی ! خودم میتونم مثل ماه بدرخشم🌙

بله ازدواج کن عالیه، راهش اینه مامانت دختر ببینه و بعد تو بری باش خواستگاری و اگه پسندیدی بقیه اقدامات صورت بگیره، خیلی وضع مالیت بالاس نگرانیت دیگه یرای چیه؟ پس ماهایی ک درآمد ماهانمون زیر ده میلیونه و موتور داریم چی یگیم؟ اصلا تن لرزیدن نداره، چون قرار نیس پسر و دختر قبل ازدواج همه زو جور کنن، هم سر دقت کن هم سر، همسر یعنی دیگه دو نفر نیستید و یه نفرید و یاهم دست ب دست هم میسازید، همینکه پسر یه سرمایه اولیه و پولی برای مراسم داشته باشه کافیه

2706