2733
2739
عنوان

سوال در مورد ازدواج،پسر هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 3143 بازدید | 174 پست
نمیتونی درک کنی،یعنی چی؟؟ اصلا ملاکت تو حجاب چجوری دختریه؟

خب باید کسی کیس معرفی کنه ک  خودم  معرف رو بشناسم

یا صناختی باشه

درسته معرف فقط معرفی میکنه و شناخت بر عهده ی خودمو

اما خب ی شناخت ریزی ادم نسبتب معرف باید داشته باشه

یعنی چی نمیتونی درک کنی؟

خب باید کسی کیس معرفی کنه ک  خودم  معرف رو بشناسم

یا صناختی باشه

درسته معرف فقط معرفی میکنه و شناخت بر عهده ی خودمو

اما خب ی شناخت ریزی ادم نسبتب معرف باید داشته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب باید کسی کیس معرفی کنه ک  خودم  معرف رو بشناسم یا صناختی باشه درسته معرف فقط معرفی می ...

تا میتونی سعی کن از طریق معرفی ازدواج نکنی.

۵،۶ ماه باهاش صحبت کن آشنا شو،بعد تصمیم بگیرین.

تا میتونی سعی کن از طریق معرفی ازدواج نکنی. ۵،۶ ماه باهاش صحبت کن آشنا شو،بعد تصمیم بگیرین.

اره  درسته

اما کار من تو پتروشیمیه

فقط اقا هست

دختر اقوامم ندارم...

ولی دررکل معرف معنیش چیه؟معروف میگه برو بگیر تموم،بدبخت معرف ی گزینه میزاره جلوت

تو خودت باید ببینی خوبه یا ن

ب نظرم اگ قصد برا ازدولج جدی باشه

اول بلید چند ماه دوست شد باهاش تا ببینی تفاهم  داری یا ن

ولی اگ اول بری نامزدی کنی  بعد ببینی تفاهم نداریرخیلی بد میشه

2742

ازدواج کن دست تو دختر خیلی سطح بالا نذار یکی هم فرهنگ وطبقه خودت که درکت کنه تو ازدواج هم دنبال خیلی خوشگل نباش دنبال دختری باش که زن زندگی ومادر بچه هات قرار بشه 

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش

داداشم برو با یه دختر دوست بشو و بشناسش بعد همونو بگیر بحث یه عمر زندگیه... سنتی مثل سک سک هست شانست بخوره چی خوب از اب در نیاد اگر نه ب. گا میری

کاربری دست منو 3 4 نفر دیگه هست
شیراز

هم شهری منی🤦🏻‍♀️😂💃💃💃

یه اوتاکو و‌ استی🐥 هسدم:(  اگه‌راجب‌عروس‌هلندی‌ سوالی‌داشتید‌میتونم‌کمک‌کنم✨️o~o. حتما انیمیشن کوتاه (رالف‌را‌ نجات دهید) رو ببین:(             هیچکس‌سرش‌زیادی‌شلوغ‌نیست‌عزیزم تو‌فقط‌توی‌اولویت‌نیستی✨️❤️‍🩹
2740

به مامانت و خواهرت بگو برات پیدا کنن

یه اوتاکو و‌ استی🐥 هسدم:(  اگه‌راجب‌عروس‌هلندی‌ سوالی‌داشتید‌میتونم‌کمک‌کنم✨️o~o. حتما انیمیشن کوتاه (رالف‌را‌ نجات دهید) رو ببین:(             هیچکس‌سرش‌زیادی‌شلوغ‌نیست‌عزیزم تو‌فقط‌توی‌اولویت‌نیستی✨️❤️‍🩹
داداشم برو با یه دختر دوست بشو و بشناسش بعد همونو بگیر بحث یه عمر زندگیه... سنتی مثل سک سک هست شانست ...

ببین  دوست شدن‌ساده است از نظر شما

اما واسه ازدواج‌متفاوت

واسه دوستی  سن مهم نیست

خانواده مهم نیست

وضعیت اجتماعی مهم نیست

اما واسه ازدواج همه چی مهمه

پس پیدا کردن کیس ازدواج از طریق دوستی سخته

اره  درسته اما کار من تو پتروشیمیه فقط اقا هست دختر اقوامم ندارم... ولی دررکل معرف معنیش چی ...

خب معرف که از همه چیه زندگی و خانوادش خبر نداره.

یا تو و خانوادت هم دقیق نمیشناسه.

مگر اینکه معرف آشنای هردوتا خانواده باشه.

بستگی به ملاکات داره،طبق همونا بگرد یکیو خودت پیدا کن،فقط کافیه پای حرفات به یه دختر وایسی.

2706