2752
2734
عنوان

سوال در مورد ازدواج،پسر هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 3143 بازدید | 174 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مسلمون نیستم🙃هستما فقط حلال حروم میکنم...

چرا نباشید هستید

*وي نقل مي‌كند روزي مست بودم و در كوچه‌هاي مدينه راه مي‌رفتم كه ناگهان با امام صادق برخورد كردم؛ ديدار ناگهاني با آن حضرت در حال مستي مرا به خود آورد و بسيار شرمنده شدم، از شدت شرمساري و احساس گناه فرار كردم. امام صادق (ع) كوچه به كوچه مرا دنبال و تعقيب كردند؛ تا آنجا اين جست‌وجو از طرف ايشان ادامه پيدا كرد كه من به كوچه بن‌بست رسيدم و ديگر هيچ راهي براي فرار نبود. از شدت شرمساري روي خود را به ديوار كرده بودم كه امام صادق (ع) مرا صدا كرد و فرمود: «در هيچ حالي از ما روي برنگردانيد».*

وقتی میدونید حلال حروم درست نیست و قیامتی هست

خب انجام ندین به همین سادگی

ببین واقعا نمیدونم ولی اگ زن زن باشه بفهمه زندگی چ جوره کارتا رو میدم دست خودش البته اگ  زن ...

اره اینم هس. مثلا تو خونه ما بابام چون اگ پولا همش دست خودش باشه خرج میکنه همیشه کل حقوقش و میریزه به کارت مامانم ک مدیریت کنه

بالاتر از سیاهی، رنگ این روزای منه!
2731
برادر گرامی متوسل بشید به ائمه و دعا کنید که همسر خوبی نصیبتون بشه و اقدام کنید برای خواستگاری و غ ...

این چیزا ربطی ب ائمه و اینا نداره. اگر تو سرنوشتت یه شخصی باشه حتی بدون متوسل شدن هم اون شخص بالاخره میاد

اره اینم هس. مثلا تو خونه ما بابام چون اگ پولا همش دست خودش باشه خرج میکنه همیشه کل حقوقش و میریزه ب ...

خب اره خیلی خوبه

کافی زن ولخرج باشه و فقط نوک دماغشو ببینه

اونوقته ک ب فنا میریم😀

دعا واقعا تاثیر داره عزیز

من که سره هر مسئله‌ای دعا کردم هیچ تاثیری ندیدم. انقد واسه مشکلات زندگیم دعا کردم و هیچ ثمری ندیدم ک فهمیدم باید باهاشون کنار بیام و هیچ راهی نداره

من که سره هر مسئله‌ای دعا کردم هیچ تاثیری ندیدم. انقد واسه مشکلات زندگیم دعا کردم و هیچ ثمری ندیدم ک ...

درک میکنم منم همینطورم همه دعاها مستجاب نمیشن تو این دنیا اما در عوض ذخیره‌ میشن برای اون ور 

درک میکنم منم همینطورم همه دعاها مستجاب نمیشن تو این دنیا اما در عوض ذخیره‌ میشن برای اون ور 

اون ور بخوره توی سرم. دیگه این دنیا اینهمه بدبختی کشیدم برام مهم نیس بعدش چی میشه