2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

شصت خوبه کمتر نشوکه خیلی لاغر میشی

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم

نیم ساعت قبل از غذا آب بخور اشتهات کم میشه راستی دوستم اضافه وزن داشت سرکه سیب روهمراه آب میخوره توی یه ما ۴کیلو کم کرده

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم
2740

من ۱۵۷ م ۶۷ کیلو بودم دقیق پارسال 

به ۵۷ رسیدم خیلییییی لاغر شدم خصوصا صورتم همه گفتن بد شدی الان ۶۰ کیلوام خوبم

ورزش نکردم فقط بعضی وقتا پیاده روی اونم فقط سه چهار ماه ولی به شدت خوراکمو کم کردم برنج نخوردم نون یکبار در روز در حد دو کف دست و هله هوله رم کنار گذاشتم فقط میوه خوردم

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

من هم قد شمام ولی وزنم ۶۸ مینوام بشم  ۵۸  بیشترین از این کم کنم خیلی بد میشه ۵۸ برای شما مناسبه  منم خودم از فردا میخوام حداقل ۳۰ دقیقه پیاده روی کنم  و حداقل ۳۰ دقیقه تو خونه ورزش کنم یا برقصم شیرینجات و قند های مصنوعی حذف  کنم و غذامم کم بخورم و عجله ای تم برای کاهش وزنم ندارم هفته تی نیم کیلو کم کنم خوبه 

2706