2737
2734

بچه اونایی که میکرونیدلینگ کردن چند روزه خوب شده صورتشو چه کرمی زدین خوب شد

اولش زینک بعد ترمیم کننده مگ دکتر نگفت چقد دادی 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آرایشگاه کردم گفت زینک و بزن بعد ضد افتاب بزن

اینجور کارارو ارایشگاه نرو دختر خوب فقط کلینیک 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2740
آرایشگاه کردم گفت زینک و بزن بعد ضد افتاب بزن

خب آخه چرا میرید آرایشگاه 

این وظیفه ارایشگر نیست اصلا و باید متخصص پوست انجام بده 

زینک اکساید تا چند روز بزن و بعدش ترمیم کننده 

حتما هم آبرسان و مرطوب‌کننده و ضدآفتاب استفاده کن

ببین من خودم برا خودم همیشه انجام میدم 

چند تا نکته 

اگه پوستت چربه زینک نباید بزنی چون بعدش صورتت پر از جوش میشه 

جایگزین زینک نمیدونم چی بود اونو باید سرچ کنی اونو بزن 

بعدم اگه مواد خوب استفاده نکنن فایده نداره 

نتیجه نهایی هم دو هفته بعدش معلوم میشه

بعضی پزشکا میگم اجازه بدین صورت خودش ترمیم بشه ترمیم کننده نزنید 

دو روز زینک بعدش ضد آفتاب

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
ببین من خودم برا خودم همیشه انجام میدم  چند تا نکته  اگه پوستت چربه زینک نباید بزنی چون ...

عزیزم بنظرت برا لک صورت مزونیلیدینگ خوبه 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2706