2737
2739

من مهمونی برم یا مهمون برامون بیاد و کاری کنم یا حرفی بزنم ک از نظر خودم قشنگ باشه

بعد مهمونی تا چند وقت همش اون صحنه میاد تو ذهنم و تکرار میشه🙂

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

منم همینم

مخصوصا اگر یکی ازم تعریف کنه(چون کسی ازم تعریف نمیکنه🤣)تا اخر عمرم یادم میمونه و وقتی یادش میارم یواشکی میخندم

۲۳ سالمه

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره .چه تعریف باشه چه تیکه باشه.حسابی یادم میمونه.منم مجردم ۳۲،۳۳ ساله

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

اره دیروز رفته بودم مدرسه دخترم  معلمه گف ماشاالله از دخترتم خوشکلی   چنان ذوق کرده بودم  ک نگوووو   نفهمیدم کی رسیدم خونه    ب دخترم برگشتنی میگم  میگ بیچاره  بهت اعتماد ب نفس داده   وگرنه تورو چ برسه ب خوشکلی 🤣🤣🤣۳۳ سالمه

2740
بله و همچنین اگر حس کنم کاری کردم شاید خوب نبوده اونم تا مدتها تو ذهنم رژه میره

چند سالتونه 

متاهل ین 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
اره .چه تعریف باشه چه تیکه باشه.حسابی یادم میمونه.منم مجردم ۳۲،۳۳ ساله

تو روز مرورشم میکنی؟ 

2706