2733
2734
عنوان

بچه ها بیایید دیشب رفتم کارگاه شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 673 بازدید | 34 پست
اره راست میگی😔 الانم زنگ زدم به مشاوره قضایی گفت هیچکاری نمیتونی بکنی مگه اینکه خود شوهرت بیاد طلاق ...

بازم سعی کن مدرک جور کنی که توی دادگاه نتونه انکار کنه

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
بازم سعی کن مدرک جور کنی که توی دادگاه نتونه انکار کنه

خیلی سخته چون هم بچه دارم هم خرج خونه و زندگی با خودمه نمیتونم بیوفتم دنبال اون

عشقم همه کسم دخترم😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی سخته چون هم بچه دارم هم خرج خونه و زندگی با خودمه نمیتونم بیوفتم دنبال اون

میفهمم گلم ولی چاره ای نیست اگه مدرکی نداشته باشی دادگاه رو هم به نفع خودش تموم میکنه 

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
میفهمم گلم ولی چاره ای نیست اگه مدرکی نداشته باشی دادگاه رو هم به نفع خودش تموم میکنه 

فقط میخوام تموم بشه نه مهریه میخوام نه هیچی فقط بره گمشه

عشقم همه کسم دخترم😍😍
2742
فقط میخوام تموم بشه نه مهریه میخوام نه هیچی فقط بره گمشه

بازم واسه زودتر انجام شدن مراحل باید مدرک واسه خیانت و اعتیادش داشته باشی، همینجوری کاری نمیکنن، ممکنه پروسه ی طلاق به سال بکشه حتی بیشتر