2752
2734
عنوان

این حرکت معنی بدی میداده؟🫠

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 44 پست
معنیش چیه؟؟ 

دقیقا اینه که پسره این کارو کرده نظر تو رو بدونه

راجب این کار 

بعد برداشته یعنی خجالت کشیده 

بعد تو با اون کار گفتی که مخالفتی ندارم می تونی ادامه بدی اجازشو بهش دادی 

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینستا دقیقا اینطوری کرده باهامون  ، همه کاری نظرمون عادی شده  همینا که برا ما عادیه به د ...

خب آخه پارتنرای قبلیشو هم دیدن بودم کنارش همینجوری بود

ولی اینکه ما با عم نبودیم حس کردم معنی بدی میداده

خدا همیشه بهت یه شانس دیگه میده خدا وقتی زمین خوردی دستتو میگیره خدا دردات رو تسکین میده و چیزی رو میبینه و میشنوه که تو نمی‌بینی و نمیدونی ،کافیه به خدا اعتماد کنی
2731
-_- باید میکوفتی در دهانش یا حداقلش به لحن شوخی مثلا میگفتی دستتو بکش بچه قرتی.. ولی خب دیگه گذشته. ...

خب دوسش دارم 🫠

خدا همیشه بهت یه شانس دیگه میده خدا وقتی زمین خوردی دستتو میگیره خدا دردات رو تسکین میده و چیزی رو میبینه و میشنوه که تو نمی‌بینی و نمیدونی ،کافیه به خدا اعتماد کنی
دقیقا اینه که پسره این کارو کرده نظر تو رو بدونه  راجب این کار  بعد برداشته یعنی خجالت ک ...

هوووف 

ترسیدم فک کردم معنی پیشنهاد دور از جون چیز ناجوری بوده 

خداروشکر این معنیو نمیداد

نه به امضات نه ب حرفات معلوم میشه خیلی هف خطی    

راست میگه پسر زرنگ اعتماد جلب می کنه 

اعتماد جلب کنی عکسم میده  اطلاعاتم میده  میاد قرار و ...

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)
نه به امضات نه ب حرفات معلوم میشه خیلی هف خطی    

درست نخوردیم نون گندم  اما بودیم با مردم . سمت ما وقتی شروع می کنی به راه رفتن تا چند محل اون ور تر پسرها هم دیگه رو می شناسن و سلام و علیک می کنند و منطقه ما طایفه ی هست اش . بله از بچه گی با هر جور آدمی که بگی  بر خورد داشتم . پسر می خواد مقدمه چینی کنه ببینه عکس العمل دختر چیه . که بعدش طبق اون بره جلوتر . 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
اوه اوه راجب چاقیتم گفته دیگه بدتر🤣

نه خب قبلا خیلی لاغر بودم یهو تپلی شدم برا همبن گفت

بنظر من یعنی میتونی بیشتر پیش بری اینگ بگم بهم حس دارید جفتتون🤭

🥲خب دوسش داشتم نمیگفتم گفتم شاید نخاد

هوووف  ترسیدم فک کردم معنی پیشنهاد دور از جون چیز ناجوری بوده  خداروشکر این معنیو نمیداد

معنی هم  رون پا  نزدیک کجاس ؟  بله همونجا 

یعنی دستشو گذاشتع    من می تونم دست درازی کنم بهت ؟اجازه شو دارم ؟  

شما هم با این کارت   ؟    بله می توانی را داده ای دیگه 

اگه پشیمونی بعدا جمعش کن