2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من همین چندروز پیش شیشه شیر بچمو گذاشتم رو اپن ک بهش بدم بعد ازینکه سرد شد یهو غیب شد تمام خونه رو زیرو رو کردم انگار اب شده رفته تو زمین اثری نیس ازش یسریم چند سال پیش میخاستم برم خونه مامانم تی وی رو خاموش کردم کمترل گذاشتم رو میز ناهار خوری بعد ک اومد خونه کنترل جاش عوض شده بود شوهرمم خونه نبود ک بگم اون دست زده 😐😐😑😑

دختری که عاشق تاپیک های ترسناکه هرجا تاپیک ترسناک دیدین منم تگ کنین لطفا😉😉😁😁

چند وقت پیش یه همچین تایپیکی بود خیلی خوب بود تا اینکه یه یارو از فرصت استفاده کرد اومد گفت من حس ششمم و این حرفا ۱۵۶ صفحه رفت جلو من تا صفحه ۵۶ خوندم بعد دیدم ترکید 

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
من ن. ولی جن ها ایندمو گفتن ۳ سال بعد لامصب اتفاق افتاد حتی مشخصات مکان هارو هم دادن 

چطوری بت گفتن؟ 

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
چطوری بت گفتن؟ 

یکی خانمی بود با جن ارتباط داشت بهم گفت. حالا حساب کن. من  سوال می‌پرسیدم خانمه از اونا می‌پرسید. اون جن ها هم ثانیه به ثانیه ج میدن. حتی به دقیقه نمی‌کشید. 

کاربر پسر🔵 (با افتخار خاله زنک هستم )