2733
2734
عنوان

بچه ها بیایید دیشب رفتم کارگاه شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 673 بازدید | 34 پست

خلاصه برای اینکه اونجا جلو کارگرا دلوا نکنم گفتم بیا بریم بیرون شام بخوریم وقتی نشست تو ماشین شروع کردم داد زدن و کوبیدن تو صورتش همینطور اشک میرختم میگفتم خیانتکار که هستی معتادم که هستی بیا برو بیرون از زندگی من چرا منو طلاق نمیدی اونم هیچی نمیگفت تا اخر سر از ماشینم پرتش کردم بیرون گفتم برو هر وقت تصمیم گرفتی طلاقم بدی بعدا بهم زنگ بزن

عشقم همه کسم دخترم😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه دیگه سیخ پیدا کردم

وقتی هرچی ازش میخواستی نمیگفته‌ حتی دوستشم نگفته شاید مورد یا موردای دیگه هم بوده که این یکی رو یادش رفته سر به نیست کنه

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2731

بچه ها حالا چ جوری راضیش کنم طلاقم بده تا حالا بابام گفته مامانم گفته بابای خودش گفته به حرف هیچکس گوش نمیده اصلا نمیخواد طلاقم بده لعنتی

عشقم همه کسم دخترم😍😍
وقتی هرچی ازش میخواستی نمیگفته‌ حتی دوستشم نگفته شاید مورد یا موردای دیگه هم بوده که این یکی رو یادش ...

همین!   دوستش سریع زنگ می زنه بهش می گه اونم سریع همه گنده کاری ها رو از تو کارگاه جمع می کنه! 

یا ارحم الراحمین
همین!   دوستش سریع زنگ می زنه بهش می گه اونم سریع همه گنده کاری ها رو از تو کارگاه جمع می کنه!& ...

دقیقا 

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2740
همین!   دوستش سریع زنگ می زنه بهش می گه اونم سریع همه گنده کاری ها رو از تو کارگاه جمع می کنه!& ...

حالا چ جوری راضیش کنم طلاقم بده لعنتی طلاق نمیده اگه بدونی دیشب چقدر با تمام حرصم زدمش

عشقم همه کسم دخترم😍😍
بچه ها حالا چ جوری راضیش کنم طلاقم بده تا حالا بابام گفته مامانم گفته بابای خودش گفته به حرف هیچکس گ ...

واسه همین کامنت اولم گفتم نباید اینجور آدرس گیر میاوردی.

اگه یهویی میرفتی بالا سرش شاید میتونستی مدرک محکمه پسندی‌ واسه دادگاه جور کنی که راحت بتونی جدا بشی

حالا چ جوری راضیش کنم طلاقم بده؟

مدرک جور کن و با یه وکیل خوب مشورت کن

حالا چ جوری راضیش کنم طلاقم بده لعنتی طلاق نمیده اگه بدونی دیشب چقدر با تمام حرصم زدمش

خدا نگذره از سر اون رفیق های ناباب. که آدم به راه خلاف می کشونند!   گنده کاری و ابزار و وسایل از اونها. پول و پاتوق از شوهر شما!  

شوهر شما رو ساده گیر آوردن!  

یا ارحم الراحمین
واسه همین کامنت اولم گفتم نباید اینجور آدرس گیر میاوردی. اگه یهویی میرفتی بالا سرش شاید میتونس ...

اره راست میگی😔 الانم زنگ زدم به مشاوره قضایی گفت هیچکاری نمیتونی بکنی مگه اینکه خود شوهرت بیاد طلاقت بده

عشقم همه کسم دخترم😍😍
خدا نگذره از سر اون رفیق های ناباب. که آدم به راه خلاف می کشونند!   گنده کاری و ابزار و وسایل ا ...

شوهر من اگه ادم بود نمیذاشت کسی از راه بدرش کنه بخدا تا حالا هزاران نفر تو سرکار خودم از من خوششون اومده منم باید مثل این میرفتم خیانت میکردم؟بخدا همین الانشم که از خیانتش فهمیدم بازم دست از پا خطا نکردم

عشقم همه کسم دخترم😍😍
2706