2737
2734
عنوان

سلاممم من برگشتم 😍😍

1192 بازدید | 33 پست

فکر کنم یکی دو سالی هست نیومدم سایت

الان که چند روز تایم خالی گیر اوردم یادم افتاد به اینجا سر بزنم 

اینجا برای من پر از حس خوبه

کل بدو بدو های مهاجرتم

از وقتی باردار شدم تا الان که دخترم نزدیک ۵ سالشه 

همش تو این سایت بوده

چه خبرا ؟

قدیمیا هستن ؟

سایت تغییری کرده ؟

کسی که منو یادش نیست مطمینا 😁😁

دلم تنگ شده بود واقعا

Second Baby is loading 👶🏻

سلام خیلی خوش برگشتین سایت خیلی تغییرات کرده 

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) یکی از اهداف امسالم چاپ کتابم کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم ) زندگی یادم داد ذات هیچ آدمی بد نیست!):
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش برگشتی عزیز 

ن نمیشناسم

قدیمیا خیلیاشون رفتن یا کاربری شون ترکیده 

سایتم آنچنان تغییری نکرده 

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
2731
سلام به روی ماهتون واقعا ؟ حالا یاد میگیرم ایشالا 🤣

ایشالله❤❤❤

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) یکی از اهداف امسالم چاپ کتابم کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم ) زندگی یادم داد ذات هیچ آدمی بد نیست!):
سایت با اونموقع هایی ک توش بودید زیادی تغیر کرده😐 خلاصه بگم ک همه چی ممنوعه😐

نی نی یارا هم تغییر کردن ؟

نی نی یار دو رو من خیلی دوست داشتم 🥺

2740
خوش برگشتی عزیز  ن نمیشناسم قدیمیا خیلیاشون رفتن یا کاربری شون ترکیده  سایتم آنچنان تغی ...

ممنونم دوست عزیزم

اره قدیمیایی که اکیپ بودیم رو باهاشون خارج از سایت در تماسم 

چند تایی شون هنوز هستن

ولی ایگوانا و ماتیلدای قشنگم خیلی وقته پاک کردن کاربریشون رو 

نی نی یارا هم تغییر کردن ؟ نی نی یار دو رو من خیلی دوست داشتم 🥺

مگه نی نی یار ۲ هم داریم؟

ممنونم دوست عزیزم اره قدیمیایی که اکیپ بودیم رو باهاشون خارج از سایت در تماسم  چند تایی شون ه ...

یه ماتیلدا میشناسم که مهاجرت کرد اونو میگی؟

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
2706