2752
2734
عنوان

سلاممم من برگشتم 😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1192 بازدید | 33 پست
سلام عزیزم جان ؟

خواستم بپرسم شماکمک نیازمندامیکنین؟  من دنبال پول نیستم به خدا. من همسرم کارگرومستاحرم دوتا پسردارم که بزرگه ارزوش یه تولده ولی تاحالاتوان خریدکیک نداشتم خواستم بگم اگه قصدکمک به نیازمنداداشتین پسرمتم فراموش نکن شماره شیرینی فروشی میدم که شکی بع دلتون نباشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواستم بپرسم شماکمک نیازمندامیکنین؟  من دنبال پول نیستم به خدا. من همسرم کارگرومستاحرم دوتا پسر ...

عزیزم پول کیک مگه چقدر هست ؟

من ایران نیستم باید حواله کنم پول عمل این خانم رو به ایران که خانوادم بتونن واریز کنم

ایران بودم خودم براش کیک میگرفتم 

خونگی درست کنین نهایتا 

Second Baby is loading 👶🏻
عزیزم پول کیک مگه چقدر هست ؟ من ایران نیستم باید حواله کنم پول عمل این خانم رو به ایران که خانوادم ...

ببخشید عزیزم فکرکردم ایران هستین گفتم شاید یه روزی قصد کمک به نیازمنداداشته باشین.. معذرت میخوام باقلب پاکت دعاکن بچه منم به آرزوش برسه