2733
2739
عنوان

دختر من و تب دوره اى به نام مارشال

| مشاهده متن کامل بحث + 53356 بازدید | 1211 پست
این بیماری شبیه کرونا هستش یعنی روی هر بچه ای یه جور رفتاری داره مثلا روی یکی سایمتیدین جواب میده رو ...

من سی سالمه مطمینم هنوز خوب نشدم البته به شدت بچگیام نیست و کاملا قابل کنترله ولی از وقتی کرونا گرفتم به صورت مرتب هر سه ماه مریضی و تب.  دیگه خسته شدم .از خونه بیرون نمیرم اصلا با کسی درارتباط نیستم تو خونه نشستم یهو مریض میشم میوفتم. .کامنتای بالارو بخون من نوشتم. خسته شدم دیگه .حس میکنم این مریضی به سیستم ایمنی ربط داشته باشه.به نظرت با این سن لوزه هامو عمل کنم خوب میشم؟چون لوزه دارم از بچگی باید عمل میکردم نکردن 

دوست عزیز من خدا الهی هر چی که میخوای بهت بده واسه منم دعا کن ☺️😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم .اگه اسم دکتر رو میخوای درخواست دوستی بده اونجا بگم .چون به هیچ عنوان قصد تبلیغ هیچ دکتری ...

عزیزم سلام خوبی میدونم تایپکت برای چند ماه پیشه امیدوارم حال دخترتون خوب باشه پسر منم متاسفانه تب میکنه ..از خرداد ۱۴۰۱ شروع شد و بعدش مرداد و بعد مهر و آبان دیگ منتظرم این ماه دوباره ..خیلی نگرانم میشه درخواست دوستیمو قبول کنی و شماره و ادرس دکتر مغز و اعصابتونو بگید ممنون

دخترام و پسرم بخاطر شماست ک زنده ام
2731
عزیزم سلام خوبی میدونم تایپکت برای چند ماه پیشه امیدوارم حال دخترتون خوب باشه پسر منم متاسفانه تب می ...

سلام. ببخشید میشه یه خواهش ازتون کنم؟؟اگه بچتون علائم تب مارشال داره  یه بار ببرین طب سنتی. بخدا با طب سنتی خوب میشن درمانشم طولانی نیس. کلا دوماه.  

الکی این داروهای شیمیایی رو ندین.‌

بازم خودتون میدونید و اختیار بچتون دست خودتونه‌ 

من ۵ سال با این تب بچم عذاب کشیدم چقد دکتر و استرس شبانه روزی. 

جز اولین کاربرای این تاپیک هم هستم فقط اسم کاربریم عوض شده.‌

خدارو صد هزاربار شکر  تو این سایت یه مادری راهنماییم کرد و رفتیم طب سنتی و اسلامی.‌از همون روز کلا تب نیومد سراغ بچم. الان نزدیک یکسال میشه خداروشکر . تموم شدددد

سلام دخترمنم تب مارشال داره لطفاً کاربر یاسی جونم میتونین بگین کدوم مرکز طبی کدوم شهربستریش کردین الان من چهار ساله باتب مارشال دخترم دارم می سوزم ومیسازم هفت سالشه از سه سالگیش شروع شده نمی‌دونم چیکار کنم به خاطر عوارض داروهای شیمیایی نمی‌تونیم ازشون استفاده کنیم و درمان توخونه انجام میدیم دکترش معتقدبودکه بایدتاآخرعمر دارو بخوره 

2740
راستی اینم یادم رفت بگم .من خودم تو اینترنت خیلی دنبال این مسئله ی مغز میگشتم . اون قسمت مغز که کارش ...

وای من دارم دیوونه میشم چکار کنم دختر یکساله هر ماه بکی دوبار تب میکنه لوزه هاش متورم میشن یبوست میگیره گاهی وقتا ازیترو میدم زودتر خوبش میکنه و همش هم با پروفن تبش کنترل میشه خدا 😭😭😭

راضیم به رضای خدا 
من پسرم یه سال با هومیوپاتی خوب شد .‌ بعد یکسال دوباره تبها برگشت. هر ماه تب میکرد دوبارهر بردم طب ...

سلام ببخشید شما پسرتون کجا بردید 

من دارم دق میکنم کور شدم بس گریه کردم دخترم یکساله تب میکنه و رفته رفته تبهاش شدید میشه گاهی هم خفیف بعضی اوقات باید ازیترو‌بدم تا زودتر خوب بشه ، لوزه هاش متورم میشه 

چکار کنم توروخدا میشه راهنمایی کنید😭

راضیم به رضای خدا 
2706