2752
2734
عنوان

دختر من و تب دوره اى به نام مارشال

| مشاهده متن کامل بحث + 54057 بازدید | 1214 پست
سلام به همگی. من چند روزی میشه که دارم این تاپیک رو میخونم.فکر کنم تا صفحه ۳۰ خوندم. پسر من ۳/۵سال ...

خانمی لطفا بهم جواب بدین. دکتر دختر منم تشخیص تبدوره ای دادن. وقرص کلشی سین رو تجویز کرذن. اما میترسم بدم. میشه راهنماییم کنینی. خواهش میکنم شب و زوز ندارم بخدا

بدون علامت یهو تب میکرد. سابقه الرژی شدید و رفلاکس هم داشت. تبش هم با دارو کم نمیشد. سه شب چهار شب ت ...

سلام خوبی عزیزم. الان خوب شده بچتون؟ دقیقا دخترمنم اینجوریه. لطفا جواب بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خانمی لطفا بهم جواب بدین. دکتر دختر منم تشخیص تبدوره ای دادن. وقرص کلشی سین رو تجویز کرذن. اما میترس ...

سلام عزیزم.اگه تشخیص تب دوره ای مدیترانه ای دادن کلشی سین یکی از داروهاشه ولی اگه مارشال هست نباید کلشی سین داده بشه.مندبا آزمایش ژنتیک متوجه شدم که مدیترانه ای نیست و کلشی سین رو قطع کردم.فقط هم با اون داروهایی که گفتم الان سه ماها که وضعیت تب پسرم  ۸۰ درصد بهتر شده و دیگه خبری از اون تب های وحشتناک نیست.

پیشنهادم اینه که حتما یک بار هم که شده به جناب دکتر عقیقی مراجعه کنید

سلام به همگی. من چند روزی میشه که دارم این تاپیک رو میخونم.فکر کنم تا صفحه ۳۰ خوندم. پسر من ۳/۵سال ...

سلام خوبید عزیزم ،از دکتر عقیقی چجوری وقت گرفتید؟ هرچی مطبش زنگ میزنم جواب نمی‌دن..

2731
اونایی ک ناراضی بودن دکترشون کسی غیر فاطمی مهر بوده ک اشنایی ب تب مارشال نداشته....روماتولوژی بردن ف ...

سلام عزیزم دخترت چطوره ؟تبش با هومیوپاتی قطع شد؟ منم دخترم تازه وارد ۴ سالگی شده مشکوک به مارشاله از وقتی بچه بود تند تند تب میکرد 

خدا جونم پناهم باش خودت از دلم خبر داری برام معجزه کن(میشه یه صلوات واسه حاجتم بفرسی 🥹)
سلام.من هم تب دوره ای مارشال دارم و تهران پیش دکتر ضیائی میرم الان 19 سالمه و تقریبا از 4.5 سالگی تب ...

سلام دختر گل،ان شا الله زود خوب بشى ،همه مى گفتن تب مارشال با بلوغ تموم ميشه !دختر من الان نه سالش،چهار سال اين بيمارى نادشناخته بود برامون و ما هرماه ده روز درگير تب 

ظاهر زندگی دیگران را با باطن زندگی خودتان مقایسه نکنید.
الان دختر شما چند سالشه و سایمتدین کمکی بهش کرده ؟ وقتی پردینوزولون بهش میدین فاصله تبهاش کمتر نمیشه ...

دختر من الان نه سالش ،فاصله تبها بيشتر شده سه ماه يه بار مشكل قد و وزن نداره

سلام عزیزم من پیش روماتولوژی نمیرم و دخترم تحت نظر روماتولوژ نیست .منم نظرم مثل شماست روماتولوژ هم ع ...

من دخترم رو روماتولوژى نبردم هر ماه كه تب مى كرد پردنيزولون ميدادم

من دخترم رو روماتولوژى نبردم هر ماه كه تب مى كرد پردنيزولون ميدادم

من پسرم یه سال با هومیوپاتی خوب شد .‌ بعد یکسال دوباره تبها برگشت. هر ماه تب میکرد دوبارهر

بردم طب سنتی. خدارو شکررررر الان ۴ ماه تموم شد و تب نکرده.‌

سلام به کلیه دوستان دختر من تب دورهای داره پس از هزار بار مردن و زنده شدن و آزمایش ژنتیک تشخیص به مارشال داده شد و در چهار ماه روزی ۳ تا دارو میخورد که اصلآ ارتباط به بیماری نداشت ولی بهترین متخصص که خیلی هم مطمئن گفتند به احتمال ۹۹ درصد تب مدیترانه‌ای است تازه بعد جواب آزمایش گفتند که موارد مشکوک و  عجیب داره تا بار علمی و تحقیقاتشان تکمیل بشه قابل از حال خراب پدر و مادر ولی خدا پدر دکتر صالح زاده رو بیامرزه خیلی مرده و از همون اول دلگرمی دادن با اونکه آنلاین بودن درست تشخیص دادن خلاصه اینکه مواظب باشید بچه رو موش آزمایشگاهی نکنند که بعضی از متخصصین اینقدر مریض دیدن انسانیت رو از یاد بردن

من امروز پسرمو بردم پیش دکتر مقدادی پسرم سه سالو ده ماهشه و سالم بود حدود ۳روز پیش تب کرد و دیشب ازمایش خون انجام دادیم امروزم با بدبختی از مطب دکتر وقت گرفتمو پسرمو بردیم اونجا و تشخیص مارشالو دادن.حالا من از وقتی که فهمیدم دارم میمیرم دارم دق میکنم از فکر به اینکه چجوری این بچه قراره هرماه این تبو تحمل کنه این تب تا چندسالگی باهاشه این تب از کجا اومد اصلا قابل خوبشدن هست یا نه بخدا ارزوی مرگمو همین امشب کردم ک نبینم دیگه حال خراب بچمو.الان نمیدونم ببرم طب سنتی ببر هومیو نمیدونم باید چیکار کنم

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
من امروز پسرمو بردم پیش دکتر مقدادی پسرم سه سالو ده ماهشه و سالم بود حدود ۳روز پیش تب کرد و دیشب ازم ...

سلام.‌ ببر طب سنتی.‌

البته یه دکتر خوب.ببین اگه میتونی از دکتر اکبری متخصص طب سنتی وقت بگیر ببر پیشش. وگرنه هیچ راهی نداره هومیو هم رو همه جواب نمیده. 

من هر راهی ک بگی رفتم. هر دارویی ک طب نوین میده رو دادم. کلشی سین فاموتیدین .کورتون هم ک دیگه.......

طب سنتی عالیه. 

سلام.‌ ببر طب سنتی.‌ البته یه دکتر خوب.ببین اگه میتونی از دکتر اکبری متخصص طب سنتی وقت بگیر ببر پیش ...

شما جواب گرفتی؟

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
شما جواب گرفتی؟

بله خداروشکر. از روزی ک بردم دیگه تب نکرد . الان ماه ششم. 

قبلش هر ماه تب میکرد 

البته من بردم قم. دکتر حورا شریف.خواسی  بزنی تو گوگل میاره. دکتر اکبری هم ک عالیه .اونم تو گوگل بنویسی درمان تب دکتر اکبری اپارات. یه ویدیو هس ک از شبکه افق گذاشتن .  دکتر اکبری یه بچه رو درمان کرده. 

فقط اینکه اکبری خیلی دیر نوبت میده مثلا به ۵   ۶ ماه بعد . ولی دکتر شریف هر روزی ک بخوای بری صبح ساعت ۸ تا ۹ زنگ بزنی مطب نوبت میدن واسه همون روز 

2706