2733
2739
عنوان

اقدامی های زمستان ۱۴۰۱ ببعد😬

| مشاهده متن کامل بحث + 87769 بازدید | 8970 پست
سه شب پشت هم اسپرم را ضعیف نمیکنه؟

من شنیدم شاید اسپرم تعدادش کمتر بشه اما از طرفی تحرک اسپرم های تازه بالا تر می‌ره و سرعتشان بیشتر میشه و تحرک بالا یکی از فاکتور های پسر دار شدنه

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲

سلام عزیزان سال نو مبارک انشآلله سال پر خیرو برکتی داشته باشید و دامن همتون سبز بشه و صاحب یه نینی ناز و خوشکل بشید💚❤️😍

مجری: تو چرا اینقد خرابکاری میکنی؟پسرعمه: شیطون گولم میزنه!  مجری: چرا بقیه رو گول نمیرنه؟پسرعمه: واسه کم کاری شیطونم من باید پاسخگو باشم؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها‌خواهش میکنم جواب بدید

من از دیروز درد زیر شکم دارم،دقیقا حالت دردی که وقتی آدم ادرارشو‌ نگه میداره اینجوری میشه ،اکثر مواقع میگیره و در حد چند ثانیه ول میکنه،روز اول عیدمو کوفتم کرد این درده

دیشب هم با دردخوابیدم، صبح درد نداشت اما ب مرور دوباره دردش شروع شد

محض احتیاط بی بی زدم مدیکور، بازم هاله خیلی خیلی کمرنگ انداخت که منفی حساب میشه

سینه هامم دردش ثابته بیشتر و‌کمتر نشده

بنظرتون چیکار کنم برم دکتر؟؟؟؟؟؟ترس از خارج رحمی دارم

دلم بلندترین نقطه از زمین را می خواهد! جایی که به تو‌ نزدیکتر باشم و هوایی را نفس بکشم که تو حوالی آن هستی ! می دانم از رگ گردن به من نزدیک تری! ولی قلب بی قرارم دست و دلش می لرزد ! کاش ابری بودم زیر دستانت یا هوایی بودم در پهنای آسمانت ! خدای من حواست به من باشد ! من ب سبک خودم نزدیک شدن به تو را میخواهم !               ❤️
2731
بچه ها‌خواهش میکنم جواب بدید من از دیروز درد زیر شکم دارم،دقیقا حالت دردی که وقتی آدم ادرارشو‌ نگه ...

@ماهایاااااااا    بیا از تجربت بگو

استرس گرفتم دو روزه

دلم بلندترین نقطه از زمین را می خواهد! جایی که به تو‌ نزدیکتر باشم و هوایی را نفس بکشم که تو حوالی آن هستی ! می دانم از رگ گردن به من نزدیک تری! ولی قلب بی قرارم دست و دلش می لرزد ! کاش ابری بودم زیر دستانت یا هوایی بودم در پهنای آسمانت ! خدای من حواست به من باشد ! من ب سبک خودم نزدیک شدن به تو را میخواهم !               ❤️
2738
این علایم رو داری؟؟؟  دردت ممکنه برا لانه گزینی باشه هااا.  خونریزی که نداری

نه فقط دیروز ظهر یهو زیر دلم درد گرفت بعد کمر درد و‌پادرد

بعد از یه نیم ساعتی کمرو پا خوب شد اما زیر دلم ادامه دار شد

یک ساعت پیشم یه ترشحاتی دیدم حالت کرمی اما رنگش نزدیک ب قهوه ای بود اما خون نبود

روز ۲۵ سیکلم

ازاین علائم فقط درد پستان و زیر دل رو دارم

این ترشح هم معلوم نیست ب چی ختم بشه

خاطره حان.  تو اون پیام اسم شما تو ذهنم نمیومد خودت یادم بود ولی نام کار بریت یادم نمیومد ان شا ...

ممنون عزیزم سلامت باشی گلی من از ۲۹ ام تا الان درد تخمدان و رحم دارم خوب نمیشه همه جا هم بسته اس برم سونوگرافی برام دعا کنین خیلی ... سال نو مبارک باشه انشالله سال خوبی داشته باشین

بچه ها‌خواهش میکنم جواب بدید من از دیروز درد زیر شکم دارم،دقیقا حالت دردی که وقتی آدم ادرارشو‌ نگه ...

عسل جان عفونت اداری نداری؟ ادارت خوبه؟ موقع ادرار درد یا سوزش یا منقطع بودن نداری؟

و خدایی که بشدت کافیست....خداجونم خودت گره ازمشکل همه بنده هات باز کن و دلشونو شاد کن. ای مهربان ترین مهربان ها.
2706