2733
2734
عنوان

اقدامی های زمستان ۱۴۰۱ ببعد😬

| مشاهده متن کامل بحث + 88247 بازدید | 8995 پست

سلام دوستان انشالله سال جدید برامون پر از خیر و برکت باشه و خیلی زود خبر مادرشدنتونو بشنوم😍😍الهی امین

راستی من روز ۶ پریودم. تقریبا تموم شده پریودم. از روز ۱۰ احتمالا میرم اقدام

توی دعاهاتون منو فراموش نکنید

مرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممول جان.  چطوری بهتری؟؟   عسل جان تو. بهتر شد حال روحیت.  سفر میری یا نه بالاخره.&nb ...

اره خوبم عزیزم😘

سفر راه دور کنسل شد خداروشکر ولی فردا صبح‌‌ میرم شهرستان تااخر هفته چون‌ خونواده هامون اونجان

دلم بلندترین نقطه از زمین را می خواهد! جایی که به تو‌ نزدیکتر باشم و هوایی را نفس بکشم که تو حوالی آن هستی ! می دانم از رگ گردن به من نزدیک تری! ولی قلب بی قرارم دست و دلش می لرزد ! کاش ابری بودم زیر دستانت یا هوایی بودم در پهنای آسمانت ! خدای من حواست به من باشد ! من ب سبک خودم نزدیک شدن به تو را میخواهم !               ❤️
2731
سلام دوستان دیدم پاک شده همه چیز. یه لحظه ناراحت شدم 😄

سلام عزیزم

اره یهویی پرید همه‌چی

دلم بلندترین نقطه از زمین را می خواهد! جایی که به تو‌ نزدیکتر باشم و هوایی را نفس بکشم که تو حوالی آن هستی ! می دانم از رگ گردن به من نزدیک تری! ولی قلب بی قرارم دست و دلش می لرزد ! کاش ابری بودم زیر دستانت یا هوایی بودم در پهنای آسمانت ! خدای من حواست به من باشد ! من ب سبک خودم نزدیک شدن به تو را میخواهم !               ❤️
ممول جان.  چطوری بهتری؟؟   عسل جان تو. بهتر شد حال روحیت.  سفر میری یا نه بالاخره.&nb ...

آناهیتا ملوم نیست کجاس اصلا

احتمالا اومده ایران سرش شلوغ شده

سلام بچه ها خوبین پیشاپیش عید رو تبریک میگم انشاءالله که سال خیلی خوبی پیش رو داشته باشین و به همه ی آرزوهای قشنگتون برسین

راستی بچه ها من موقع پریود از همون روز قبلش که می‌خوام پریود شم تا چند روزش سر دردای بدی میگیرم پشت چشام پیشونیم همه جای سرم درد میگیره و خیلی اذیت میشم بنظرتون طبیعیه? دلیلش چیه؟  تازه خونریزی شدیدی هم ندارم پریودیم سبکه 

سلام دوستای خوبم عیدتون مبارک سال نوتون مبارک❤️😍😘😘

ان شاالله ک سالی پر از خیرو برکت و سرشار از شادی داشته باشید 

الهی ک ب حق خانم فاطمه زهرا همتون همین اول سالی عیدیتونو از خدا میگیرید و یه تو دلی خوشکل و ناناز نصیبتون میشه

ماروهم از دعای خیرتون بی نصیب نزارید

بیاد تک تکتون بودم رفتم حرم

دوستون دارم🌹

سلام دوستای خوبم عیدتون مبارک سال نوتون مبارک❤️😍😘😘 ان شاالله ک سالی پر از خیرو برکت و سرشار از ش ...

سلام عزیزم.   خوش به سعادتت. سال نو تو هم مبارک ان شاءالله. که. با تی نی با هم رفتین حرم.    سال نو همه منتظرا ومامانای گروه هم مبارک.  به خصوص ممول انا. گل سرخ.  فافا. سار کوچک    باران   و. اسم هر کی یادم نیست

سلام عزیزم.   خوش به سعادتت. سال نو تو هم مبارک ان شاءالله. که. با تی نی با هم رفتین حرم.   ...

ان شالله😘😍❤️

سلام عزیزم اره یهویی پرید همه‌چی

بازم خوبه اینجا جمع شدید من زیاد نمیام اما گاهی سر میزنم حس یه تیم در حال اقدام دارم بهتون 😀

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40