2752
2734
عنوان

اقدامی های زمستان ۱۴۰۱ ببعد😬

| مشاهده متن کامل بحث + 88230 بازدید | 8991 پست
سلام دوستان امروز رفتم سونو آنومالی  خداروشکر همه چیز خوب بود و طول سرویکس از ۳۳ شده بود ۳۴😁& ...

عزیزمممم

خدا حفظش کنه...

ولی منم مطمئن بودم پسره😂

دختر و پسر  خدایی مهم نیست، لطف خداست هر دوشون.

ایشالا به سلامتی بغل بگیریش.

خوشبخت و عاقبت بخیر شه.

...که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم‌.
عزیزمممم خدا حفظش کنه... ولی منم مطمئن بودم پسره😂 دختر و پسر  خدایی مهم نیست، لطف خداست هر ...

مرسی مهربونم سلامت باشی😍🥰 

اره همه میگفتن پسره😅😅 

خداروشکر واقعا برام فرق نداره خداروشکر که سالم بود و دکتر گفت خوبه😍🙏🏻

مرسی عزیزم انشالله همه ی بچه ها به زودی زود نی نی خودت😍😍😍

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان امروز رفتم سونو آنومالی  خداروشکر همه چیز خوب بود و طول سرویکس از ۳۳ شده بود ۳۴😁& ...

ای جان دلم مبارک باشه.....آرزو فقط یه کلمه بگم دختر خیلی خوبه....و بزودی شوهرتون از چنگت در میاره ....بالاها عاشق دختراشون میشن....من که شوهرم از سر کار پرواز می‌کنه بیاد دخترمونو ببینه...گاهی مرخصی ساعتی میگیره 🤣🤣🤣🤣🤣و دقیقا دختر هووی مادره

و خدایی که بشدت کافیست....خداجونم خودت گره ازمشکل همه بنده هات باز کن و دلشونو شاد کن. ای مهربان ترین مهربان ها.
ای جان دلم مبارک باشه.....آرزو فقط یه کلمه بگم دختر خیلی خوبه....و بزودی شوهرتون از چنگت در میاره .. ...

عزیززززم😍😍 خداحفظش کنه برات 

اره واقعا خودمم حس میکنم اینجوری میشه ولی الان یهو خونسرد میشن میخوام کلمو بکوبم دیوار😬😬😬

انشالله سلامتی بیاد بغلم😍🙏🏻 

اسم دخترت چی بود؟ یادم نیست گفتی یا نه🤨😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓      
2731
عزیززززم😍😍 خداحفظش کنه برات  اره واقعا خودمم حس میکنم اینجوری میشه ولی الان یهو خونسرد می ...

حلما 

و خدایی که بشدت کافیست....خداجونم خودت گره ازمشکل همه بنده هات باز کن و دلشونو شاد کن. ای مهربان ترین مهربان ها.
حلما 

جاانم😍😍 

خوش نام باشه💗

1
5
10
15
20
25
30
35
40