2733
2734
عنوان

خانومای اشپزو کد بانو لطفا بیان کمک😬

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 33 پست
منم مثل تو بودم دو سال قبل. هر غذایی میخواستم درست کنم تو گوگل دستورات پختش بود. فردا میخوام باقالی ...

خوشمزه میشد؟؟؟

خثب توضیح میداد؟؟

من از ترسم میگم صبحا زود بیدار شم ک از صبح غذا بزارم نا شام حاضر بشه اگه به موقه ام خراب شد وقت داشته باشم یه چیز دیگه درست کنم 

بنی بزرگ ترین بلای زندگیم همین غذا درست کردنه😣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مثل تو بودم دو سال قبل. هر غذایی میخواستم درست کنم تو گوگل دستورات پختش بود. فردا میخوام باقالی ...

باقالی و ماهی هر دوتاشون سردن. حالتون بد می‌شه.

انسان تا زمان مرگ می‌آموزد و رشد می‌کند.

ساندویچ مرغ،کتلت،زرشک پلو با مرغ،عدس پلو،ماکارونی،کوکو اینها غذاهای نسبتا راحتیه که به درد خلوت دونفره تون میخوره😉

ز گیتی دو کس را سپاس...یکی حق شناس و یکی حد شناس :) 🍃🌸
2731
ن خوشمزه میشه از غذاهای ساده شروع کن مثل عدس پلو سالاد ماکارونی ساندویچ های مختلف نه چند مدل کو ...

اها مرسی

جفتمونم خیلی بد غذاییم و هرچیزیو نمیخوریم 🤦🏻‍♀️

مثلا گوشت خرچکرده رو تو کتلت میخوریم تو استامبولی نمیخوریم

یا گوشت خورشتی اصلا نمیخوریم 

مرغ من مبخورم اون نمیخوره 

کلا اسیرو درگیریم😂

قشنگ بود😂 پیشنهادت چیه؟؟ ۲۰سال هرچی گذاشتن جلوم فقط خوردمو نپرسیدم چجوری درست میشه🤦🏻‍♀️😂

مرسی 😈 مثلا انواع پاستا (که قبلا نخورده باشه) حتی اگه خراب شد اسمش رو هم از خودت بزار و به اسم یه غذای معروف بهش معرفی کن 

یا داود پاشا که خیلی هم آسون و خوشمزه است

ساندویچ مرغ و قارچ یا...

مرغ آبپز هم که کاری ندارد همیشه خوشمزه است 

فقط یادت باشه قبلش هم پلو آبکش رو یاد بگیری تو این چند روز 

برای آشپزی هم تو گوگل سرچ کن آموزش غذا رو از چندین سایت بخون و نکته های همه رو دقت کن

همینا به ذهنم رسید 

خوب مسوولیت رو از حالا به عهده بگیر که ایراد کارهات رو هم بگیره. اگر سرشون شلوغه که بهانه خوبی برای ...

نه بابا سرش ک شلوغ نیست

اره باید تا مامانم هست یه حرکتایی بزنم حداقل برنج درست کردنو یاد بگیرم

نه بابا سرش ک شلوغ نیست اره باید تا مامانم هست یه حرکتایی بزنم حداقل برنج درست کردنو یاد بگیرم

اگر پلوپز دارین، فعلا با اون کار کن. از برنج آبکش راحت‌تره.

انسان تا زمان مرگ می‌آموزد و رشد می‌کند.