2733
2739
عنوان

کدبانوها ایده شام بدین لطفا😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 65 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا اتفاقا انقدر بد سفره.اصلا باهاش خ ش نمیگذره.بازور میبره ولی اصلا باهاش حال نمیده.بدتر ادم خس ...

اینقد خوشم‌میاد از ادمایی ک پایه باشن و خرج کنن بگن برقصن شاد باشن ولی متاسفانه اطراف همه خسیس وپایع نیستن

💖السلام علیک یاصاحب الزمان الغوث ادرکنی💖اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم💖🤲من امام‌زمانی ام😍♥️
2731
منم شام میخورم غصه ناهارو دارم واین هی تکرار میشه🥴 برای شام تصمیم دارم کوکو سیب زمینی درست کنم

آره بخدا مخصوصا بچه بدغذا داشته باشی

خدایا آفریدی رایگان😍روزی دادی رایگان😍بیامرزرایگان❤توخدایی نه بازرگان......

بادمجون رو هم میشه کباب کرد هم سرخ.

من سرخش میکنم 

اول پوست میگیرم بعدش توی یه ظرف می‌ذارم و نمک می پاشم بهشون( توی آفتاب باشه تلخیش رو بهتر میگیره)

۲۰ دقیقه حداقل باید بمونه.

بعدش میشوری و سرخشون می‌کنی.

پیاز و سیر رو تفت میدی بادمجون ها رو بهش اضافه میکنم و با گوشت کوب کامل له میکنم بعدش ادویه جات لازم رو اضافه میکنم. اگه دوست داشته باشید میتونی گردوی خورد شده هم بهش اضافه کنید.

بعدشم کشک رو میریزم و یه نصف فنجون بهش آب اضافه میکنم و چند دقیقه درش رو می‌ذارم تا آبش تبخیر شه. آخر هم نعنا خشک اضافه میکنم و تمام.

وای خیلی حس بدیه😂😂😂😐 پس ماکارونی درست کن تا جبران شه😂😂

کنف شدم رفت خواهر واسه اینه به فکرجبرانم🤣🤣🤣

2740

کوکو ماکارونی با سالاد ژامبون

جا همگی سبز 🤌😋💚

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
فدای همه مامان ها تنش سالم انشالله😍😍

مرسی قشنگ مهربون.خودتو عزیزات هم سلامت باشید❣

پسر قشنگم صحیح و سالم اومد بغلم، خدایا ممنونتم که زیباترین فرشته ات رو برام فرستادی، هرچقدر شکرت کنم کمه، خدایا دامن هر ارزومندی رو سبز کن، پسر منم زیر سایه خودت و اهل بیت صحیح و سالم برام حفظ کن☆آمــین☆  بقیه امضام واسه دوره زیبای بارداریمه دلم میخواد بمونه اینجا😍✅️اگه چشمتون به امضام افتاد لطف کنید و برای همه خانمای باردار دعا کنید که دوره بارداری راحتی رو بگذرونن،گاهی روزها و شبا خیلی سخت میشن،مثل امشب که دوست دارم از شدت  حال بدم ساعتها بلند بلند گریه کنم...🥲♡♡♡نینی سایتیا بعضیاتون واقعا خوش قلب و مهربونید من براتون از خدا طلب خیر میکنم امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیفته♡♡♡در تاریخ۱۶ آذر۴۰۱ ساعت ۶غروب دومین بیبی چکم مثبت شد ساعت۸:۳۰شب رفتم آزمایشگاه و تست بتام هم مثبت شد به لطف خدا و نگاه اهل بیت😍خدایا به قلب همه منتظرا نظر کن💖💖💖خدایا به من فرزندی سالم و صالح و زیبا بده و من رو در مسیر زیبا و ناشناخته‌ی مادری یاری کن♡ ۷دیماه۴۰۱ صدای قلب کوچیکت رو شنیدم...خدا برام صحیح و سالم نگهت داره جان مادر...امروز۱۱/11/401غربالگری اول رو رفتیم مامانی دکتر سونو گفت سالمی خداروشکر ولی گفت جنسیتتو نمیتونم فعلا بگم.من قربونت بشم که انقد شیطون بلا و ناقلا بودی و یجا بند نمیشدی😘همینکه سالمی عالیه جنسیتتو بعدا میفهمیم.امروز۲۱اسفند فهمیدم تویی که تو دل منی یه پسر قشنگی همه اعضاتو دونه دونه با بابایی دکتر بهمون نشون داد😍پسر جونم ما عاشقتیم و خدارو بخاطر داشتنت بی نهایت شاکریم، 17بهمن402اولین دندونات جوونه زدن و من خوشحالترین مامان دنیام🥹خدایا شکرت ☆☆☆یک عضو قدیمــیِ تعلیق شده...!
منم الان سرسفره ناهارم.همه رو خوردن باید به فکر شام باشم

ای کاش بارستورانی چیزی قراردادداشتیم سرساعت شام وناهارمونومیاورد

چجوریه ؟  من تازه عروسی کردم  گلم لطف میکنی دستورش بگی؟ گوگل هزار مدل میاره آدم گیج میشه

بادمجون رو هم میشه کباب کرد هم سرخ.

من سرخش میکنم 

اول پوست میگیرم بعدش توی یه ظرف می‌ذارم و نمک می پاشم بهشون( توی آفتاب باشه تلخیش رو بهتر میگیره)

۲۰ دقیقه حداقل باید بمونه.

بعدش میشوری و سرخشون می‌کنی.

پیاز و سیر رو تفت میدی بادمجون ها رو بهش اضافه میکنم و با گوشت کوب کامل له میکنم بعدش ادویه جات لازم رو اضافه میکنم. اگه دوست داشته باشید میتونی گردوی خورد شده هم بهش اضافه کنید.

بعدشم کشک رو میریزم و یه نصف فنجون بهش آب اضافه میکنم و چند دقیقه درش رو می‌ذارم تا آبش تبخیر شه. آخر هم نعنا خشک اضافه میکنم و تمام

2706