2752
2734
عنوان

شوهرم بعد ده روز اومد دخترمو ببینه

| مشاهده متن کامل بحث + 1557 بازدید | 38 پست
بی پدر آخه حرفه به بچه میزنی؟    

من درکش میکنم

زنی که خیانت دیده،اعصاب بچشو هم نداره😞

حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استارتر لطفا ماجرارو بگو بعد کامنتارو بخون مرسی

کامل گفتم عشقم قبل اینکه از خونه هم بندازمش بیرون تو گوشیش دیدم تو تلگرام به این سایتهای صیغه پیام داده من کد ۳۴ ور میخوام با چند تا از همون خرابهاشم چت کرده بود و خودش تتها معرفی کرده بود حالا نمیدونم کاری هم کرده یا نه خودش قسم میخوره فقط چت بوده

عشقم همه کسم دخترم😍😍
2731

تو رو خدا رحم کن به بچه ی ۵ ساله.

این چه طرز برخورد و حرف زدنه.

اون چه میفهمه که خیانت چیه که بخواد از باباش متنفر باشه.

اصلا علت اختلاف و جدایی رو با بچه مطرح نکنین،دارید ازون بچه انتقام چی رو میگیرید.

متاسفم

تو رو خدا رحم کن به بچه ی ۵ ساله. این چه طرز برخورد و حرف زدنه. اون چه میفهمه که خیانت چیه که بخوا ...

خب چیکار باید بکنم بخدا دخترم تا اسم اون عوضی نمیاد خوبه تا بهش زنگ میزنه بهش التماس میکنه بیاد ببینتش اونم نمیاد دلم برا بچم میسوزه

عشقم همه کسم دخترم😍😍
کامل گفتم عشقم قبل اینکه از خونه هم بندازمش بیرون تو گوشیش دیدم تو تلگرام به این سایتهای صیغه پیام د ...

چقد اشغال و پست

کار خوبووو خدا میکنع ک با کسی حرف نمیزنه🙃نه تو آنی ک همانی.......نه من آنم ک تو دانی🧸
خب چیکار باید بکنم بخدا دخترم تا اسم اون عوضی نمیاد خوبه تا بهش زنگ میزنه بهش التماس میکنه بیاد ببین ...

همش ۵ سالشه حق داره پسرمنم  چندساعت باباشونبینه بهونشومیگیره ی ۱۴ روز ماموریت بود مخ منوخورد همش بی تابی گریه زاری میکرد

خب چیکار باید بکنم بخدا دخترم تا اسم اون عوضی نمیاد خوبه تا بهش زنگ میزنه بهش التماس میکنه بیاد ببین ...

دلت میسوزه اونوقت زخم زبون بهش میزنی؟

نکن عزیزم،اصلا بچه رو درگیر اختلافاتتون نکنید.

بچه س دلش تنگه

خواهشاااا با بچت درد و دل نکننن

نگو پدرت فلانه 

روش تاثیر داره

بزرگسالیش نابود میشه

تو زندگی زناشویش ناموفق میشه

ادم بی اعتمادی میشه نمیتونه دوست پیدا کنه

از همه لحاظ روانش رو داری از پدرش هم بدتر می‌کنی

این ۱۰ روز رو کجا بوده ؟ 

میگه تو کارگاه خوابیدم خانوادم نفهمن منم گفتم زنگ بزنم خانوادش بفهمن چ غلطی کرده مامانم میگه فک کردی میان از تو حمایت کنن پشت پسرشون درمیان

عشقم همه کسم دخترم😍😍
2706