2737
2734
عنوان

iui از نظر علما چه شرعی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5631 بازدید | 81 پست
ستایش اشکال داره من بخاطر آزمایش اسپرم شوهرم سؤال کردم اما خب چاره چیه مگه راه دیگه ای وجود داره
خدای خوبم، بخاطر لطف و مهربونی که در حق من و همسرم کردی، و بعد از چهارده سال بهمون بچه دادی بی نهایت متشکرم، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باران جون من شهرستانم میام تهران ابن سینا امکاتش وجود نداره برام عزیییزم
خدای خوبم، بخاطر لطف و مهربونی که در حق من و همسرم کردی، و بعد از چهارده سال بهمون بچه دادی بی نهایت متشکرم، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله 
2731
دختری از جنس باران منکه نمیدونم ای وی ای چیه وچطوره فقط یه چیزی شنیدم اصلا نمیدونستم میشه از خونه نمونه برد شما هم بهتره کمی محترمانه تر حرف بزنی
دیگران با ما آنگونه رفتار میکنند که ما به آنها اجازه داده ایم
2740
عزیزم یه بار دکتر زنان تو برنامه صحبت میکرد میگفت تو ایران اسپرم اهدایی از لحاظ شرعی ممکن نیست کسی که اسپرم نداره میتونه جنین اهدایی بگیره
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
کسی که اسپرم اهدایی میگیره مجبور بوده و خیلیا این کارو کردن و الان زندگیشون بهتر شده. آقای خامنه ای هم نظذجش همینه. اسپرم اهدایی از این نظر که اقلا نیمی از خصوصیاتش مثل مادره نسبت بة جنین اهدایی که قبلا گرفتن بهتره
2706