2737
2739
عنوان

iui از نظر علما چه شرعی داره؟

5622 بازدید | 81 پست
خواهرم دوبار ivf انجام داده نگرفته حالا بهش پیشنهاد ای یو ای دادند اونم باید اسپرم اهدایی بگیرن واسش حالا میگه این این از نظر شرع خوب نیست راهنماییم کنید دوستان.
لبیک یا مهدی http://labbaik-yamahdi.blogfa.com لبیک یامهدی
اطلاع ندارم عزیییزم ولی اسپرم اهدایی یعنی اسپرم یه آقای دیگه؟؟؟؟ اگه اینطوری باشه که پدر بچه یه فرد دیگه میشه اینطوریه یا من اطلاعاتم ناقصه راجع به اسپرم اهدایی؟؟؟
خدای خوبم، بخاطر لطف و مهربونی که در حق من و همسرم کردی، و بعد از چهارده سال بهمون بچه دادی بی نهایت متشکرم، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه مشکلی بود انجام نمیدادن فکر کن یه سلول بی صاحبه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2740
7741850 این شماره دفتر آقای همدانی نوریه یا با کد قم بگیر یا تهران شماره مال چهارسال پیشه شاسد بهش رقم اضافه شده باشه یزنی خود اپراتور میگه
صبر اوج احترام به حکمت خداوند است ......
مشکل شرعی که فک نکنم داشته باشه چون به گفته دوستان اگه مشکل داشت انجامش نمیدادن اما احساس خود شخص چی میشه در واقع بچه مال یکی از والدینه پدرش شخص دیگه ایه
خدای خوبم، بخاطر لطف و مهربونی که در حق من و همسرم کردی، و بعد از چهارده سال بهمون بچه دادی بی نهایت متشکرم، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله 
با ای وی اف نتیجه نگرفته ای یو ای فایده نداره بگو بره یه مرکز ناباروری خوب
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2706