2733
2734
عنوان

iui از نظر علما چه شرعی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5638 بازدید | 81 پست
ستایش اشکال داره من بخاطر آزمایش اسپرم شوهرم سؤال کردم اما خب چاره چیه مگه راه دیگه ای وجود داره
خدای خوبم، بخاطر لطف و مهربونی که در حق من و همسرم کردی، و بعد از چهارده سال بهمون بچه دادی بی نهایت متشکرم، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باران جون من شهرستانم میام تهران ابن سینا امکاتش وجود نداره برام عزیییزم
خدای خوبم، بخاطر لطف و مهربونی که در حق من و همسرم کردی، و بعد از چهارده سال بهمون بچه دادی بی نهایت متشکرم، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله 
دختری از جنس باران منکه نمیدونم ای وی ای چیه وچطوره فقط یه چیزی شنیدم اصلا نمیدونستم میشه از خونه نمونه برد شما هم بهتره کمی محترمانه تر حرف بزنی
دیگران با ما آنگونه رفتار میکنند که ما به آنها اجازه داده ایم
عزیزم یه بار دکتر زنان تو برنامه صحبت میکرد میگفت تو ایران اسپرم اهدایی از لحاظ شرعی ممکن نیست کسی که اسپرم نداره میتونه جنین اهدایی بگیره
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
کسی که اسپرم اهدایی میگیره مجبور بوده و خیلیا این کارو کردن و الان زندگیشون بهتر شده. آقای خامنه ای هم نظذجش همینه. اسپرم اهدایی از این نظر که اقلا نیمی از خصوصیاتش مثل مادره نسبت بة جنین اهدایی که قبلا گرفتن بهتره
2706