2737
2739

سلام سلام 

اره ی جوری شده .ادم احساس غریبی میکنه 

خداجونم ممنون كه عيدي منو بهم دادي .ايشالا كه نيني صحيح و سلامت بياد بغل مامان بابايي .همه منتظرام به زودي زود مادر بشن

امیلی جون ایشالا به سلامتی زایمان کنی .همه مادره صحیح و سالم بارشون رو بزارن زمین

خداجونم ممنون كه عيدي منو بهم دادي .ايشالا كه نيني صحيح و سلامت بياد بغل مامان بابايي .همه منتظرام به زودي زود مادر بشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره مونا ی بسته پودر میدن باید با اب بخوری من که از الان حالم بهم میخوره . احتمالا یک ماه دیگه باید برم 

مبارک باشه مونا سیسمونی نینی

2728

منا جونم اونی که خوردی گلوکز کامل یا 75میلی گرم یا 100تا بهت دادن بخوری قندددددددددددددد خالص برای مادر خوردنش سخت چون بعد از گشنگی یهویی قندت میره بالا ولی نی نی کیف میکنه وسرحال میشه 

فندق مامان خوش اومدی
امیلی جون ایشالا به سلامتی زایمان کنی .همه مادره صحیح و سالم بارشون رو بزارن زمین

ممنونم سناره جان،انشاءا...این مدت باقی مانده شما هم به خیر و خوشی و زود بگذره و نی نی نازتو سالم بغل بگیری😘

2740
من که هیچی از صبح تا عصر سر کار عصری هم یکم استراحت وبعدشم دو خت دوز برای خودم والبته بیشتر نی نی توراهیم

مبارکتون باشه عزیزم ایشالا به سلامتی

2706