2737
2739

سلام جیگرای من .

خوبین خوشین سلامتین؟

دماغا چاقه؟؟؟؟؟

اوضاعو احوالاتتون چطوره؟

خدا جونم همه بچه‌های تاپیکمون خیلی زود مامان بشن دیگه هیچکی منتظر نباشه 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 الهی امین برای حاجت روا شدن همگی ی دونه صلوات بفرستیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از خودم بگم ۳۷هفته و دو روزمه .

درد اینا هیچی ندارم .

ولی خیلی جالب طول سرویکسمم بیشتر شده۳۲هستش . از استراحت اومدم بیرون هروز یک ساعت پیاده روی میکنم و کلا سرپا هستم . تا ببینیم این دخمل خانوم کی میاد بغلمون

خدا جونم همه بچه‌های تاپیکمون خیلی زود مامان بشن دیگه هیچکی منتظر نباشه 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 الهی امین برای حاجت روا شدن همگی ی دونه صلوات بفرستیم

اومدم نبودید رفتما

2731

سلام خوشگلا

رفتم صفحه اولو خوندم بغض کردم . چقددد میومدیم اینجا حرف میزدیم و میکفتیم میخندیدیم

انشالله همه مامانا و نی نی هاشون خوش و خرم و سلامت باشن. اقدامیا هم خیلییی زود دلشون شاد شه. 

فدات رهاجون. ممنون واسه مهربونیت. خوبم خداروشکر. از 4-5 روز پیش خداروشکر لک ندیدم. امروز از صبح ک پاشدم درد دارم. البته دنباله دار نیست. چند ثانیه میگیره و ول میکنه. فعلا شیاف میذارم و بیشتر استراحت میکنم. دیگه توکل بر خدا. 4شنبه هم ک میخوام برم سونو انشالله

فاطمه جون به سلامتی خانومی. انشالله ک زایمان راحتی داشته باشی و گل دختر سالم و تپل مپل بیاد بغلت خانومی

موناجون چطوری؟ دخمل طلا چطوره؟!

سلام به همه دوستای عزیز و مهربونم خوبین؟

وااااای چقدر عوض شده نینی سایت، فقط خوبیش اینکه نوشته ها بزرگ شده و راحت تر میشه خوند  

مامان نرگس عزیزم نگران سرویکس نباش خانومی،اگه زیر 30 باشه خطر داره،انشاءالله گل پسرت و سالم و سلامت و به موقع بغلش کنی   

تارا سادات عزیزم انشاءالله که بیبی چکت مثبت میشه و دلمون و شاد میکنی

انشاءالله همه منتظرا به خصوص دوستای این تاپیک همگی دلشون شاد بشه و دامنشون سبز و عیدیشون و بگیرن به حق امام علی

دلم برای همتون تنگ شده، منم این هفته مشخص میشه روز زایمانم،الهی که همه مامانا فرزنداشون و سالم و سلامت و به موقع بغل کنن، منم سید کوچولوم و سالم و سلامت و به موقع بغلش کنم  

عید مبعث هم پیشاپیش مبارک 

التماس دعا دارم از همتون 

خدایا شکرت،ممنونم که من و لایق حس زیبای مادری،دونستی. خدا جونم خودت حافظ سید کوچولوم باش.
2738

سلام به همه به به فاطی خانم قدم رنجه کردید چه عجب یاد ما افتادی بعد از یک ماه خدارو شکر داره تموم میشه انتظارت انشالله پرنیا جون صحیح وسالم میاد بغل مامانیش

نیکی جون فقط چند روز دیگه مونده به زطایمانت عزیزم منو هم موقع زایمان یاد کنه برای من وتوراهیم دعا کن انشتالله زایمان راحت وبی دردسری داشته باشی سید کوچولوت سالم دنیا بیاد 

فندق مامان خوش اومدی

ممنونم مینا جون چشم عزیزم حتماً الهی که دختر نازت سالم و سلامت و به موقع بیاد بغلت، انشاءالله خدا هم نوشاد و دخملی تو حفظ کنه برات   

منم التماس دعا دارم عزیزم شما یه نینی خوشگل و ناز تو شکمت داری دعات گیراست، پس من و سید کوچولوم و دعا کن که انشاءالله سالم و سلامت بیاد بغلم  

خدایا شکرت،ممنونم که من و لایق حس زیبای مادری،دونستی. خدا جونم خودت حافظ سید کوچولوم باش.

سلام 

موناجون استرسو بذار کنار. انشالله ک بقیه حاملگیت به خوشی و سلامتی بگذره و گل دخترو صحیح و سالم بغل بگیری

نیکی جان به سلامتی خانوم. حتما واسه ما هم سر زایمانت دعا کن

تینا جونم بیا ی خبر از خودت بدههه

حتماً نغمه جون،انشاءالله که نینی نازت سالم و سلامت باشه و لک بینیت به زودی قطع بشه

منم التماس دعا دارم از شما مامان نازنین   

سلام جیگراااااا.

فداتون.نغمه جونم من تازه فهمیدم بارداری انشالله بسلامتی و دلخوش و سالم و سلامت بیاد بغلت نی‌نی نازت.  

مونا ول کن استرسو دختر وضع منو دیدی که خداروشکر هیچی نمیشه فقط خواست و حکمت خداست راحت باش  درباره جمع شدن نی‌نی هم اصن نترس چون عادیه حالا آخرا بیشترم می‌کنه اینکارو خیلی عادیه چیزی نیس که بخای بترسی .

مینا جونم عزیزم انشالله بسلامتی روزای باقی موندتو تموم کنی و دختر گلت بیاد بغلت .

نیکی جان عزیزم بسلامتی زایمان کنی عکس نی‌نی یادت نره ها برامون بزاری

سلام جیگراااااا.

فداتون.نغمه جونم من تازه فهمیدم بارداری انشالله بسلامتی و دلخوش و سالم و سلامت بیاد بغلت.  

مونا ول کن استرسو دختر وضع منو دیدی که خداروشکر هیچی نمیشه فقط خواست و حکمت خداست راحت باش  درباره جمع شدن نی‌نی هم اصن نترس چون عادیه حالا آخرت بیشترم می‌کنه اینکارو خیلی عالیه چیزی نیس که بخای بترسی.

مینا جونم عزیزم انشالله بسلامتی روزای باقی موندتو تموم کنی و دختر گلت بیاد بغلت .

نیکی جان عزیزم بسلامتی زایمان کنی عکس نی‌نی یادت نره ها برامون بزاری

2706