2733
2734

بچه ها علاعمش چیه؟ من دائم دلشوره دارم انگار میخواد یه اتفاق  بد بیفته .

نوسان خلقی دقیقه ای دارم  داعم غمگینم از هیچی لذت نمی‌برم حتی از مسافرت از خرید از هیچی حالا فردا پیش روانپزشک نوبت گرفتم شما علاعمتون چیه 

بی حالی 

خستگی 

مخ درد 

بی اعصابی 

بی حوصلگی 

منزوی بودن 

°•یا عِمادَ مَن لَا عِمادَ لَهُ°•                                                ای تِکیه گاهِ آنکه تِکیه گاه ندارد!✨                      فرنازهسـدم💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من اضطراب ندارم ولی خیلی میخابم،اصلا دلم نمیخاد لباس بپوشم برم بیرون،همش توو خونه ام،هیچی خوشالم نمیکنه

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          

منم دائم ناامیدم 

یه چیزی خوشحالم میکنه ولی لحظه ای 

یه کاری میکنم با شوق و ذوق ولی وسط راه به شدت حس ناامیدی و پشیمونی میکنم 

زود عصبی میشم،همش فکرای منفی دارم 

یروز حالم خوبه و می‌رقصم و دنیا به نظرم عالیه 

یروز بیحالم و دوس دارم بمیرم 

💔

سال دیگه به همه آرزوهام میرسم،حالا ببین 😎

افسردگی توی هر آدمی میتونه علائم مختلفی داشته باشه...مثلا منو یکی ببینه اصلاااا متوجه نمیشه افسرده وناراحتم اصلا بروز نمیدم توی اجتماع آدمی ام که بقیه رومیخندونم وشادم اما از درون ودر تنهایی خودم بشدت افسردم شبا تاصبح بیدارم فکر وفکروفکر وگریه 

از اول ک‌نمیرن پیش روانپزشک اول‌میرفتی روانشناس بعد روانپزشک چون‌روانپزشک دارو‌میده‌ولی روانشناس اج ...

من دلم میخواد دارو برخوردم چون می‌دونم شدیده وضعیتم حتی دچار پرخوری عصبی شدیدی هم شدم 

2706