2733
2734
عنوان

۱۵ سال در چنین روز مبارکی

336 بازدید | 13 پست

خداوند به من پسری خوش قدم عطا کرد . پسر عزیزم خدا رو هزار مرتبه شکر با عزت نفس و عاقل و درس خون و ورزشکار بزرگ شده . امروز به سن تکلیف رسیده و بدون اینکه من بگم نمازاش رو شروع کرده . برای عاقب به خیری پسرم دعا کنید لطفاً

انشالله عزیزان همه سالم و صالح و موفق باشن . 

فقط خواستم توی دلخوشی من شریک باشید . 

در ضمن پسر من تا ۷ سالگی وحشتناک شیطون و رو اعصاب بود . اینو گفتم که به بچه خای بیش فعالتون امیدوار باشید 

تنش سلامت ان شاالله😍♥️♥️

🇵🇸🇮🇷🖤 از این به بعد راحت مسخره اش کنین                         به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا حفظش کنه   

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2731
2740
 دختر منم بیشفعاله همین الان با کتک خوابوندمش شش سال و نیمشه  دیگه نمی‌کشم   امیدوا ...

عزیزم خدا حفظش کنه . تو رو خدا نزنش درکت میکنم. دکتر تشخیص بیش فعالی داد یک ماه رسپریدون دادم بهتر شد . یه دکتر دیگه گفت نده بیش فعال نیست . الان به دخترم دو ماهه رسپریدون میدم فقط یه ذره بهتر شده .ولی خب چون پسرم عاقل شده به دخترم هم امیدوار شدم 

پسر من الان ۱۰ سالشه یکم پرخاشگر وبی ادبه ولی دل پاکی داره یعنی میشه منم یه روزتاپیک بزنم از پسرم تع ...

انشالله که همینطور میشه . نجات دهنده زندگی پسر من ورزش بود و عزت نفسی که من و پدرش بهش میدیم . 

ریتالین هم خورد  تو درستش مشکل نداشت؟

نه درسش خوب بود و هست . فقط همیشه یه مقدار کند بوده که کم کم داره بهتر میشه . فقط یک ماه رسپریدون خورد 

دخترم سر درس زود حواسش پرت میشه دکتر گفت ریتالین هم بده من ندادم با رسپریدون یه مقدار بهتر شده