2737
2739

بین s21 fe  و a73 گیر کردم ..؟ 

هر کی این دوتا رو داره بیاد بگه کدوم خوبه ؟ 

من دنبال دوربین خوبم و از گوشی هم کار میکشم 

و البته پول این و ندارم که هی گوشی عوض کنم یه چیزی میخام ک  حد اقل ۸ سال واسم کار کنه

ب نظرتون کدوم و بخرم با دلیل بگین ؟؟؟ 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
راضی عزیزم‌ از محیط کاربریش  صفحه نمایشش  دوربین و باتری ؟

چرا سراغ sنمیری 

مراقب باشید حتی اگه تایپیک نزنید بازم یه جا تو دام نی نی سایت می‌افتید و لغو کاربری میشید حتی تو تایپیک دیگران بی‌هیچ گناهی لغو کاربری شدم نی نی سایت قدیم mardin nanaz
2740
اره عزیزم منم خیلی دو دلم  من خودم s7 ایج دارم ۲۰۱۴ خریدم 😅 تا خریدم صفحش خط افتاد

من a52sدارم خیلی خوبه 

مراقب باشید حتی اگه تایپیک نزنید بازم یه جا تو دام نی نی سایت می‌افتید و لغو کاربری میشید حتی تو تایپیک دیگران بی‌هیچ گناهی لغو کاربری شدم نی نی سایت قدیم mardin nanaz
اره عزیزم منم خیلی دو دلم  من خودم s7 ایج دارم ۲۰۱۴ خریدم 😅 تا خریدم صفحش خط افتاد

اگر میتونید یه کم صبر کنید و پول جمع کنید S21 اولترا یا S22 اولترا بخرید عالی هستن، اولی رو خودم و دومی رو همسرم داره

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
2706