2733
2739
عنوان

آیلتس ۵ چند ماه زمان میبره سطح پایه

280 بازدید | 12 پست

سلام بچها ی جاب آفر عالی برای کانادا دارم باید ایلتس ۵یالینگومی ۱0۰ داسته باشملطفا راهنمایی کنید چطور سریع مدرکمو بگیرم میشه اصلا؟ مثلا ۴ ماه؟

خصوصی مربی بگیرم بهتر نیست؟

بله تو پنج ماه اکر صبح تا شب بشینی زبان بخونی با معلم خصوصی میشه اما تا جاییکه میدونم ویزا برای جاب افر خیلی سخته

یعنی افر گرفتن کاری نداره هر کی بخواد من براش افر از کانادا میگیرم اما خوب ویزا شدن شاید نهایت ده درصد بشه

آیلتس ۵ چه جنرال چه آکادمیک فوق العاده آسونه ، به نظرم الان یک ماگ بده شاید همین حدود باشی ، خودم ۶.۵ دوباره اکسپایر شده الان ۷.۵ می خوام از ۶ به بعد واقعا هر نیم نمره اضافه تر خیای سخته قبلش خیلی آسونه ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آیلتس ۵ چه جنرال چه آکادمیک فوق العاده آسونه ، به نظرم الان یک ماگ بده شاید همین حدود باشی ، خودم ۶. ...

ممنون عشقم 

اخه میدونی سطح بیسیکم 

بچه کوچیک دارم روزی ۴ ساعت تا ۵ ساعت مبتونم بخونم به نظرت چند ماهه میتونم بعد اموزشگاه سفیر چطوره ؟ دوره فشرده برم ب نظرت؟ یا خصوصی بگیرم 

بله تو پنج ماه اکر صبح تا شب بشینی زبان بخونی با معلم خصوصی میشه اما تا جاییکه میدونم ویزا برای جاب ...

ب شکم انداختی 

اخه اشنامون راحت رفت همینطوری منم ب وکیل اون کاراو سپردم 

گفت حتی اگ این کارم نشد برات سوری کار اوکی میکنم 

اگر اوکی نشه ۸۰۰۰ دلار میگیره 

یعنی میگی فیلمش؟

ب شکم انداختی  اخه اشنامون راحت رفت همینطوری منم ب وکیل اون کاراو سپردم  گفت حتی اگ این ...

اگر ویزا نتونه بگیره ۸۰۰۰ دلار ازت میگیره یا اگر این ویزا درست  بشه میگیره ؟

وکیلها همه دزد هستن 

تو این سایت خیلب ها منو میشناسن سالها تو مسیر کانادا بودم همه زیر و بم اش رو بلدم 

الانم خودم انگلیسم 

یه چیزی میدونم که میگم

اگر ویزا نتونه بگیره ۸۰۰۰ دلار ازت میگیره یا اگر این ویزا درست  بشه میگیره ؟ وکیلها همه د ...

اگر ویزا بگیره 48 هزار دلار میگبره 

اگر نتون 8000 تا 

خیلی با اطمینان مبگفت ویزا هم برای جاب افر جوشکاری هستش 

یعنی میگی این افر هست ولی احتمال اوکی شدنش 10 درصد؟

چیکار کنم پس میشه راهنمایی کنی

2740
اگر ویزا بگیره 48 هزار دلار میگبره  اگر نتون 8000 تا  خیلی با اطمینان مبگفت ویزا هم برای ...

عجب کلاهبرداریه 

برای اینکه شما ریجکت بشی و پرونده ات سیاه بشه ۸۰۰۰ دلار هم میخواد بگیره؟

قطعا بهت میکم ریجکتی ایشون هم میدونه شما ریجکت هستی 

من با یک وکیل کار میکردم کفت اگر ویزا نگرفتم هیچی ازت نمیکیرم کل مبلغ بعد از ویزا باشه بازم ریجکت شدم 

اینهمه وکیل دیدم این وکیل شما از همه کلاهبردارتره

عجب کلاهبرداریه  برای اینکه شما ریجکت بشی و پرونده ات سیاه بشه ۸۰۰۰ دلار هم میخواد بگیره؟ قطع ...

اخه برای دوستمون گرفت الانم کاناداس 

گفت این 8000 تا بابت پول هایی ک میدیم  

کسی میشناسی خودت؟ 

اخه برای دوستمون گرفت الانم کاناداس  گفت این 8000 تا بابت پول هایی ک میدیم   کسی میشناسی ...

نه نمیشناسم 

یعنی میشناسم اما همشون کلاهبردارن 

میل خودته اما بهت قول میدم که پولت رو میخوره 

آخر هم یک ریجکتی برات میزاره برای من که پول نگرفت آخر یک ریجکتی برام گذاشت که دیگه مجبور شدم قید کانادا رو برنم

خودت برو تو سایت اداره مهاجرت کانادا هزینه ها رو ببین 

هشت هزار تا هزینه نداره

همه این موسسات و وکیلهایی که اینهمه ریجکتی آوردن بالاخره چهار تا هم ویزا داشتن 

اصلا برای این مشاغل ویزا نمیده دولت کانادا 

یعنی به ایرانی ها نمیده 

یک وکیلی بود تحصیلی کار یکی از بچه ها رو انجام داده بود ویزا هم شده بود بعد دخترعمه ام رفت پیشش کارش رو انجام بده ریجکت شده بود 

شرایط هیچ دو نفری مثل هم نیست 

دوستت کی ویزا شده ؟برای چه پوزیشنی افر گرفته بود؟

نه نمیشناسم  یعنی میشناسم اما همشون کلاهبردارن  میل خودته اما بهت قول میدم که پولت رو می ...

اون جاب افر بود اما براش سوری درست کرد از ظهر ک گفتی دارم تحقیق میکتم  درست میگی اگر قرار بود امقدر راحت همه برن خوب هر کی ۲ میلیارد داره بالاخره ی خونه ای چیزی میداد میرفت بعد من یادم میگفتن برای جاب افر باید تایید بشه ک همچین نیرویی تو کانادا نیست اصلا ولی مگ میشه جوشکاری یا چمیدونم نجار نباشه