2733
2734
عنوان

جاری و خانواده شوهر

610 بازدید | 19 پست
مادر شوهرم تازه پاشو عمل کرده و خواهرشوهر کوچیکم از مادرش مراقبت میکنه.جاریم هم که خونش نزدیک اوناست بعضی وقتا میره کارا رو میرسه.من خونم ازشون دوره یعنی ما غرب تهران و اونا شرق تهرانن.حالا هر بار که تلفنی حرف میزنم با مادرشوهرم هی میگه دست جاریت درد نکنه میاد کمک می کنه .حتی شوهرم هم میگه مامانم دیروز تلفنی بهم گفته زنداداشت دستش درد نکنه میاد کمک و دختر مردمه و ....منم لجم گرفته اولا من راهم دورتره بعدشم خودشون هم اینجوری نیستن که یه کمکی به ادم بدن.راهکار می خوام ایندفعه این حرفو زد چی بگم
برای شادی روح مادرم صلوات...مرسی دوستای خوبم
حالا حتما باید حواب دندان شکن بدین
بگین دستش درد نکنه خیر ببینه
خوب اون هم داره زحمت می کشه براشون
یه لحظه خودتون روبزارین جای جاریتون
پدربزرگم به نان می اندیشید ..پدرم به آزادی و...من اکنون به نان وآزادی.....
این جاریم کلا خودشیرینه.وقتی میریم اونجا خود خواهرشوهرام اونقدر کار نمی کنن که این می کنه.تا کتری قوری رو میشوره و میله های گازو میشوره من تو خونه خودم دیر به دیر میله های گازمو میشورم بعد اونجا بیام هر دفعه که بریم شروع کنم کارهایی رو که تو خونه خودم نمی کنمو انجام بدم.هر چیزی اندازه داره اخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دست جاریت درد نکنه.دختر مردمه انقدر مایه میذاره.آفرین داره.خودمم تا حدودی مثل جاریتم.کاری که از دستم بربیاد دریغ نمیکنم.هر چند اونا قدر نمیدونن.من برام خوشحالی و لبخند شوهرم مهمه
من عاشق خانواده امم خدایا دوستت دارم
اخه ما هر کاری هم که می کنیم به نظر نمیاد ولی اونا که انجام میدن خیلی به نظر مادرشوهرم میاد خوب منم به دل میگیرم هر کس در حد توانش انجام میده.مثلا رفت بیمارستان یه شب موند ولی من بچه کوچیک داشتم نمی تونستم برم
2740
من نمیگم کارش بده ولی باعث شده اونا دیگه تو هر چیزی رو باهاش در میون میزارن و حرفشو قبول دارن ولی من یه چیزی هم بگم درست هم باشه بازم حرفمو قبول ندارن
شیما جون هر چیزی اندازه داره به نظرم دیگه زیادیشم خودشو سبک می کنه.منم که میرم اونجا کمک می کنم ولی به اندازه.دوست ندارم متوقع بشن چون خودشون همین مدلی هستن و من زایمان کرده بودم مامانم همه کارامو می کرد و حتی مادرشوهرم چای که میخورد مادرم لیوانشو بر می داشت.مهمونی گرفتن شب هفت بچم فامیلاشونو دعوت کردن بعد همه کاراشونو مادرم و خواهرم کرده پس از من نباید انتظار داشته باشن