2737
2734
عنوان

جاری و خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 19 پست
رویای خیس تو هم برنامه بذار مثلا پنجشنبه که فرداش تعطیله برو اونجا شب هم بمون و کمک کن. بقیه کارای جاریت هم به خودش مربوطه حالا یه عروسم که مهربونه سریع روش اسم بذارین
 لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
من خونواده ی شوهرم مثل دشمن خونی بودن با من.اولها حتی به من نگاه هم نمیکردن.حتی راجع به من که صحبت میکردن نمیتونستن تنفر رو بپوشون.الان بعد سه سال قربون و صدقه و محبت کلامی و عملی ازشون دور نمیشه.از بس که جواب هر بدی رو با خوبی دادم.جواب بدجنسی رو محبت.بی دریغ براشون مایه گذاشتم الان از ریز و درشت شونمثل شرمنده ها شدن.همیشه جلوی خودمو و پشت سرم خوبیمو میگن ولی در مورد جاری بزرگم برعکس هستن.گاهی به خودم میگم شاید اشتباه میکردم.منم باید بدی رو با بدترش جواب میدادم ولی به قول قدیمیا تو خوبی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز../الان عادی زندگیمو میکنم حالا دیگه اونا دس برنمیدارن!ولی یه حقیقتی هست که بگن بهتره من تک تک بدیهاشون هیچوقت از دلم پاک نشد و فراموش نکردم ولی همه رو به حکمت خدا واگذار کردم...
من عاشق خانواده امم خدایا دوستت دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانواده شوهر دستتوعسل کنی بزاری دهنشون آخرش گاز میگیرن.بزتر ابنقدرازش تعریف کنن تاخسته بشن توبیخیال باش .یعنی چی که آدم واسه دوزار احترام بیشترپیش خانواده شوهرحمالیشون بکنه
کسی هرگز نمیداند چه سازی میزند فردا، چه میدانی تو از امروز، چه میدانم من از فردا، همین یک لحظه را دریاب که فردا، قصه اش فرداست...
عزیزم شتر سواری دولا دولا نمیشه ..
یا باید کارًکنی که ازت اقدیر بشه یا نکنی وتشویق اون رو گوش کنی.
من خودم کار نمیکنم ،هزار بار هم میگن فلانی کار کرد برام مهم نیست
خدای خوبم ...دخترم رو برام حفظ کن .
2731
من جاری ندارم ولی دیدم جاری ها یا با هم رقابت می کنن میشه به نفع خانواده شوهر که این رقابت داغ تر باشه اگه جاری ات از ته قلبش کمک می کنه بزار کمک کنه ولی اگه برای خودشیرینه ببینه تو به حرکت نیفتادی خودش میره کنار که خرحمالی نکرده باشه و از تو عقب نیفته
خیلی از معلول ها خانه نشین هستند فقط به خاطر نگاه ادامه دار من و تو