2737
2734
عنوان

نظرتون در مورد خواستگارم ؟؟؟

342 بازدید | 11 پست

آشنایی قبلی داشتیم و فامیله و امروز جلسه اولی بود صحبت کردیم. تقریبا همه شرایطش خوبه، وضع مالیشون و اخلاقش خوبه اعتقادی هم تقریبا بهم میخوریم چهره اشم میشه گفت بد نبود منتها قدش فقط به ذره بلند تر از منه، در کل تو رنج متوسط مردای ایرانیه ولی چون من خودم قدم یلنده اختلاف قدمون خیلییی کمه یا شاید حتی گاهی هم قد به نظر بیایم ولی چون یه مقدار هم خجالتی بود مطمئن نیستم اصلا به دلم نشسته یا نه. یه جورایی خنثی هستم نسبت بهش نه بدم اومده نه خیلی خوشم اومده 

میخوام فعلا باهاش ادامه بدم ولی

اگر دو سه جلسه دیگه هم پیش رفتیم  و من همچنان خنثی بودم چی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تصمیم خوبی گرفتی 

ادامه بده خنثی بودی بده بره

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2740
دام میگه ادم امنیه و حیفیه تز دستش بدم ولی دلم میخواست نسبت به طرف همیشه یه شور و شوق زیاد هم داشته ...

یکم ادامه بده باهاش بیشتر حرف بزن بیرون برو شاید نظرت عوض شد و به دلت نشست

انسانیت تنها دینیه که پیروان چندانی نداره..
کاشکی واسه ما پسرام خواستگار می‌اومد خیلی کیف میده😂

😂😂

همیشه خواستگاری به همین شیرینی نیست

یا تاوقتی شیرینه که به ادمه باشخصیت بخوری

وقتی یسری ادم که فکرو فهمه درستی نداری باهاشون حتی همکلامم میشی ادمو ناراحت میکنه