2752
2734

از بچگی بی محبت بود

حس میکردم اصلا دوسم نداره(حسم کاملا درسته،کلا نسبت به بچه بی عاطفست بخصوص نسبت به من)

حالا من یه دختر فوق العاده شیطون و با محبت.

اصلا حس خوبی ندارم،امروز واقعا حس کرذم دلم میخواد خودمو بکشم عقب و بگم هر چی شد بجهنم.

نمیدونم واقعا چرا،مثلا بچه ها من اینو به کسی نگفتم ،دبیرستانی بودم،فرداش قرار بود بریم ارذو.شبش به بابام گفتم برام خوراکی بخر گفت باشه میخرم بعد رفتیم خونه عموم گفتم بابا خوراکی پس،داد زد میخرم دیگه،اما نخرید

بهم پولم نداد خودم بخرم،من نمیدونم فرداش عمدا قاشق چنگالم یادم رفت یا واقعا،از مدرسه زنگ زدم ب مادرم ک برام بیار،گفت چیز دیگه نمیخوای؟خب نامرد تو ک میدونی خوراکی نخریدی چرا پیش دوستام خرابم میکنی.(بشدت غرور داشتم)منم گفتم میدونه دیگه میخره میاره.

خدا حواسش به عاشقش هست…این روزام بد میگذره میشه برام دعا کنید،۱۴۰۱/۸/۲۴

اومد قاشق چنکال داد رفت

نامرد میدونست پولم ندارم ،نداد

چقدددد شکستم،هیچوقت به فکر غرورم نیودن همیشه خوردم کردن و من تمام سعیمو کردم قوی بمونم.

حس میکنم دیگه نمیتونم

واقعا نمیتونم

اینقد از این دست قضایا دارم حالم از خودم بهم میخوره که چرا باهام اینطوری رفتار کردن

دانشگاه میرفتم یبار نپرسیدن چیزی میخوای یا نه ،پول داری یا نه

اما الان میبنم برا خواهر کوچیکترم میپرسن،کارتش میزنن میگن غرورش نشکنه

انگار من آدم نبودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اومد قاشق چنکال داد رفت نامرد میدونست پولم ندارم ،نداد چقدددد شکستم،هیچوقت به فکر غرورم نیودن ...

بیخیال 

همه فقط بلدن بچه درست کنن این مشکل همه ی نسل ماهاست

بهش فک نکن 

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅
2731

فقط به خودت اعتماد به نفس خیلی از پدر و مادرها فقط اسم رو یدک میشن مادر و پدر فرشته جاش رو چشم آدمه مادر و پدر بد هم همینطور ولی بی توجهی کن و اینکه قرار نیست با نرم اونا تو غرورت بشکنه آبروی اوناس که رفته 

یه دوستی دارم زخمایی از مادرش خورده که ادم از نامادری نمیخوره البته مادرشم ناراحتی اعصاب داره بنده خدا ولی خب با برادرش خیلی خوب بود دختر دوس نداشت 

زیاد غرق گذشته نشید به این چیزا فک نکنید ک نابودتون نکنه

2740
بیخیال  همه فقط بلدن بچه درست کنن این مشکل همه ی نسل ماهاست بهش فک نکن

اصلا بهش فکر نمیکرذم نمیدونم چیشد امشب

بیخیال غصه نخور منم مثل توام 

تمام اعتماد بنفسم رفت،تو جمع خرابم میکردن

مادرم هر حا میشینه بدمو میگه،حتی نمیدونم چرا

حتی پیش زنداییام

نمیگم خیلی خوبم اما هر کی میشناستم به مامانم میگه خوشبخالت ایتم آتیشششش میگیره آره خوش بحالم این یه ماریه،افعیه اصلا

دیگ دلم نمیخواذ کاری براش بکنم

فقط به خودت اعتماد به نفس خیلی از پدر و مادرها فقط اسم رو یدک میشن مادر و پدر فرشته جاش رو چشم آدمه ...

خودمونم میدونیم اینا حرفه

میدونی والدین چقدر در آینده بچه ها نقش دارند

یه دوستی دارم زخمایی از مادرش خورده که ادم از نامادری نمیخوره البته مادرشم ناراحتی اعصاب داره بنده خ ...

منم جدیدا ک دارم دقت میکنم حس میکنم مادرم انگاری مریضه چون با مادر خودشم اینطوری رفتار میکرده

اما ی داداش داره کپ خودش رفتار میکنه نمیدونم بخدا 

ای جانم .برای چی این داستان که چند سال گذشته ازش هی مرور میکنی خودتو داغون میکنی.اکثر قدیمی ها بچه براشون مهم نبود نه درک میکردن نه محبت...من اینقد از داستان ها توزندگیم داشتم ....همهاین خاطرهای بد را جمع کن بنداز تو سطل آشغال مغزت هر روز ریکاوری نکن دیگه...بعدها میفهمی اونا هم تو شرایط خاص تا این حد فهم وعقل شون رسیده .دلتو صاف کن احترام پدر ومادر واجبه اگه میخای خوشبخت بشی دلتو صاف کن ودلشونو نشکن

چ بهتر بچسب به شوهرت من یک ساله خونه مامانم نرفتم برادخودت عشق حال کن بیخیال همه زندگیتو دریاب منم م ...

انگار کار خداست

یا شایدم از درون خودم دارم همچین آدمایی جذب میکنم

شوهرمم کپیه مادرم بی عقله