2733
2734
عنوان

اونایی ک از مادرشون زخم خوردن بیان🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 20 پست
تمام اعتماد بنفسم رفت،تو جمع خرابم میکردن مادرم هر حا میشینه بدمو میگه،حتی نمیدونم چرا حتی پیش زند ...

کاری نکن براش بیخیال باش من دو سال تموم رسوام کرد ابرمو برد اگه برات تعریف کنم به حالم گریه میکنی ولی بیخیالم الان چسبیدم به زندگیم  خوب یا بد سرم به کار و زندگیمه شکر خدا 

ای جانم .برای چی این داستان که چند سال گذشته ازش هی مرور میکنی خودتو داغون میکنی.اکثر قدیمی ها بچه ب ...

آخه عزیزدلم متولد ۵۵ هستش قدیمیه چی

انگار ساذیسم داره از اذیت بقیه لذت میبره 

ببین به هر کی زورش برسه میزنه،اما کسیم زورش بهش برسه موشه

دوسش ندارم 

یه آدم ضعیفه ک نه حرف زدن بلده نه دفاع کردن

دایم در حال ناله و نفرین

خدا حواسش به عاشقش هست…این روزام بد میگذره میشه برام دعا کنید،۱۴۰۱/۸/۲۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انگار کار خداست یا شایدم از درون خودم دارم همچین آدمایی جذب میکنم شوهرمم کپیه مادرم بی عقله

خب تو باید زندگیتو دریابی سعی کن فضا خونت رو شاد کنی ووو که شوهرت همه جورا بچسبه بهت اونموقع جای هیچ کسیو خالی نمیبینی 

کاری نکن براش بیخیال باش من دو سال تموم رسوام کرد ابرمو برد اگه برات تعریف کنم به حالم گریه میکنی ول ...

بخدا اگه دور بودم ،اگه شوهرم درست حسابی بود بشدت خانم خونه داریم

نمیدونم حکمتش چیه

اینم از شوهرم نه غرور داره نه هیچی

خب تو باید زندگیتو دریابی سعی کن فضا خونت رو شاد کنی ووو که شوهرت همه جورا بچسبه بهت اونموقع جای هیچ ...

هعییی مرسی از همدردیت عزیزم

آخه عزیزدلم متولد ۵۵ هستش قدیمیه چی انگار ساذیسم داره از اذیت بقیه لذت میبره  ببین به هر کی ز ...

خب ازش فاصله  بگیر ..هرجا اون هست تو نرو.. این که اون یکی بگه تو یکی بهش بگی فقط جلو چشم همه سبک میشی.و بعد خودتم مشخصه حساسی همش به این رفتارها فک میکنی.در عوض اگه شوهرت و زندگیت خوبه .وقت را باادم ها مثبت زندگیت پر کن و ادم های منفی را خذف کن