2737
2739

من یه لباس راسته گیپور دوختم از جلو براش چاک گذاشتع خیاط

میخام یه ذره چاکش بسته شه

میشه چاکشو یکم گرفت؟؟

لباس اصلا حالت کش نداره 

و خیلیم تنگ و کاملا اندامیه

میرسم به هرچی که میخوام😌🤲🏻❤️خدایا شکرت.             
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
خواب نداریا   دربارت یکی تاپیک زده بود میگفت میری رو مخشون ماشالله چه انرژیی داری

کو کدوم‌تاپیک تگم‌کن لطفااا

نه‌خابم‌نمیا

در زندگی آموختم که با انسان وقیح و بی حیا *بحث*نکنم، چون اون چیزی برای از دست دادن ندارد و فقط روح مرا تباه میکنید 😀😏
کامل نگیرم ک یه ذره مثلا

چاکش تا کجاست . .چند سانت میخوای بگیری . در هر صورت فکر کنم بازم تنگ میشه . چون این مدل لباسهای معمولا تنگ دوخته میشن بعد دوخت نمیشه توش دست برد .

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
چاکش تا کجاست . .چند سانت میخوای بگیری . در هر صورت فکر کنم بازم تنگ میشه . چون این مدل لباسهای معمو ...

تا زانومه میخام زانوم دیده نشه

میرسم به هرچی که میخوام😌🤲🏻❤️خدایا شکرت.             
تا زانومه میخام زانوم دیده نشه

خودت با نخ معمولی و سوزن از داخل کوک بزن تا جایی که میخوای بعد باهاش راه برو ببین میتونی اگه راحته که حالا خودت یا خیاط بده برات چرخکاری کنه تا محکم بشه و راه رفتی باز نشه 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2706