2733
2734

من یه لباس راسته گیپور دوختم از جلو براش چاک گذاشتع خیاط

میخام یه ذره چاکش بسته شه

میشه چاکشو یکم گرفت؟؟

لباس اصلا حالت کش نداره 

و خیلیم تنگ و کاملا اندامیه

میرسم به هرچی که میخوام😌🤲🏻❤️خدایا شکرت.             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
خواب نداریا   دربارت یکی تاپیک زده بود میگفت میری رو مخشون ماشالله چه انرژیی داری

کو کدوم‌تاپیک تگم‌کن لطفااا

نه‌خابم‌نمیا

در زندگی آموختم که با انسان وقیح و بی حیا *بحث*نکنم، چون اون چیزی برای از دست دادن ندارد و فقط روح مرا تباه میکنید 😀😏
کامل نگیرم ک یه ذره مثلا

چاکش تا کجاست . .چند سانت میخوای بگیری . در هر صورت فکر کنم بازم تنگ میشه . چون این مدل لباسهای معمولا تنگ دوخته میشن بعد دوخت نمیشه توش دست برد .

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
چاکش تا کجاست . .چند سانت میخوای بگیری . در هر صورت فکر کنم بازم تنگ میشه . چون این مدل لباسهای معمو ...

تا زانومه میخام زانوم دیده نشه

میرسم به هرچی که میخوام😌🤲🏻❤️خدایا شکرت.             
تا زانومه میخام زانوم دیده نشه

خودت با نخ معمولی و سوزن از داخل کوک بزن تا جایی که میخوای بعد باهاش راه برو ببین میتونی اگه راحته که حالا خودت یا خیاط بده برات چرخکاری کنه تا محکم بشه و راه رفتی باز نشه 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2706