2737
2739
عنوان

سزارین در۳۸ هفته😟

525 بازدید | 27 پست

سلام 

من الان ۳۶ هفته و دوروزم بنا ب دلایلی.....دکترم واسه ۱۹ هم ک میشم ۳۸ هفته دقیق نوبت سز داده اگ هم بخام بیشتر صب کنم مگه وایسم تا ۴ عید ک میترسم  اون موقه دردم بگیره و طبیعی بیارم 

الان بنظرتون ۳۸ هفته من سز کنم مشکلی واسه بچم پیش نمیاد؟ دکتر گف شاید چن روز بستری شه کسی از شما تجربه ای داشته توروخدا بگین نگرانم و اینم بگم ک تاریخ زایمان طبیعی من ۴ عیده 

دختر من ۳۸ هفته و ۲ روزب دنیا اومد اما قبلش آمپول تشکیل ریه رو هم زدم

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

عزیزم هفته های اخر بارداری هر یه روز بچه توی شکم معادل ۵ روز بیرون بچه است انقدر برای رشد و تکاملش مهم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

عزیزم به نظرم بزار واسه 4 عید اخه ممکنه دور از جون هم به خودت آسیب برسه هم به تو دلیت

امروز 4 فرودین ۱۴۰۲ تصمیم گرفتم واسه شادی روح محمدم هر کاری بکنم نه اینکه خودمو ازار بدم 💔🥲 درسته سخته با نبودش زندگی کردن ولی من برمیگردم به خاطر خانوادم🥲🖤 
2706