2733
2734
عنوان

سزارین در۳۸ هفته😟

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 27 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من اگه باشم ریسک نمیکنم چون سلامتی بچه م واجب تره بچه هرچی بیشتر بمونه البته تا همون 40 هفته مغزش بیشتر رشد میکنه و زرنگ تر میشه توی هفته 38 همه چیز بچه کامله حتی ریه هاش اما تنها چیزی که از این موقع به بعد رشد میکنه توان هوشی و مغز بچه هست من روز اول هفته 40 بچه م بدنیا اومد البته من خودم طبیعی میخواستم اما دکترم گفت اگه خسته شدی توی 38 هفته میتونم تحریک درد کنم تا زودتر بدنیا بیاد ولی من اجازه ندادم و خودش بدنیا اومد

میترسم دردم بگیره اونوقت دکترم نمیتونه برام کاری بکنه

عزیزم پس از دکترت مشورت بگیر اون بیشتر میتونه کمکت کنه تا این سایت

امروز 4 فرودین ۱۴۰۲ تصمیم گرفتم واسه شادی روح محمدم هر کاری بکنم نه اینکه خودمو ازار بدم 💔🥲 درسته سخته با نبودش زندگی کردن ولی من برمیگردم به خاطر خانوادم🥲🖤 

نمیدونم اینکه تاریخ گفته یا اینموقع یا اونموقع خوب نیست درستش اینه که بذاری بچه خوب رشد کنه به وقتش خودت احساس درد میکنی میری سزارین میشی

ولی زودتر از موعد همونه که دکترت گفت ممکن چند روز بره تو دستگاه 

من بودم میموندم تا کامل بشه

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
2740
تنها تاریخی ک دکترم میتونه سزارینم کنع یا ۱۹ همه یا ۴ عید

تاریخت دقیقا مثل منه

برا من تاریخ طبیعی رو ک ۴۰ هفته تمامه ۴فروردین زدن

معمولا سزارین ۳۸ هفته انجام میشه دیگه چرا باید مشکلی پیش بیاد 

بعدش ممکنه درد طبیعی بیاد سراغت

من سرکلاژ دارم هفته دیگه برام باز میکنه ک بیفتم تو روند طبیعی

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
میترسم دردم بگیره اونوقت دکترم نمیتونه برام کاری بکنه

عزیز ؛ من سه روز زودتر زایمان کردم ...با درد هم رفتم 

شما سعی کن تو این مدت باقی مونده بخودت فشار نیاری مثل من ....من انقد پیاده روی کردم و کردم آخرش مجبور شدم سه روز زودتر زایمان کنم البته دقیقا شد تو تاریخی که میخاستم و دکتر قبول نمیکرد😇😅

دختر من ۳۶هفته دنیا اومد مشکلی نبود نیاز به دستگاهم‌نداشت ۳۸ هفته که کامله

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
وای خودمم خیلی دوس دارم بیوفته عید ولیییی تمام ترسم از اینکه دردم بگیره 

ترس جزئی از پروسه زایمان هست و طبیعی ولی نزار پا بگیره ...کتاب بخون و صلوات بفرست و خودت رو مشغول کارایی کن که دوست داری

من اگه دردم گرفت مقصر خودم بودم دو هفته قبلش رفتیم تا ایستگاه ۲ توچال 

بعدش همش پیاده روی و خرید

ولی رعایت کن شما ..هیچی نمیشه