2737
2734
عنوان

با سیاست ها و زبون دارا بیان لطفا

42 بازدید | 26 پست
من سه ساله تقریبا خارج از کشور دانشجو م. یه هم ازمایشگاهب دارم دختذ مومن بعنی حجاب کامل و مانتو میپوشه . ما اول ها با هم دویت بودیم اما بعدا کم کم خیلی کمرنگ شد و خب اکثر فاصله گرفتنها از سمت اون شروع شد تا من هم دیگه کم کم مثل خودش فاصله گرفتم. پارسال تابستون رفتم ایران و چون خونه و ماشین رو بهش سپره بودم، موقعی که برگشتم برای تشکر براش روسری و هل و نبات اوردم. از همون روسری که براش اوردم یه شال هم برای خودم برداشتم. گذششششت تا هکین یه ماه پیش که من دیدم این اصلا روسری رو نکیذاره، شال خودم رو سر کردم موقع دانشگاه رفتن. بهم گفت شالت قشنگه. گفتم یه مدل روسریش هم برات اوردم. با خنده و خوشرویی بود همه اینا. برگشت گفت اهان اخه باش نکردم اصلا. که من دیگه لال شدم نمیدونستم چی بگگگم. شما بودین واقعا چه جوابی میدادین؟ چندین بار حرکتای اینجوری کرده با من البته و من هیچ وقت نتونستم جوابشو بدم بلد نبودم یعنی و تا الان خودخوری کردم:|
من هیچ وقت سیاست و.زبونمو برای،یه همدانشگاهی صرف نمیکنم کلا ندیده اش بگیر
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
حالا دلیل اینکه یادشم افتادم ابن بود که پریروز تولدش بود و عکسای تولدش رو گذاشته بود اینستاگرام. من البته بهش تبریک نگفتم و نمیگم به خاطر رفتاری که پارسال سر تولدش با هام کرد. این بماند. کادوهارو که دیدم یاد این افتادم که این از مرداد پارسال تا الان کادوی منو باز نکرده و صاف صاف بهمم میگه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم نونتو که نمیده جهنم که خودشو میگیره دیگه آدم حسابش نکن
     قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری
من نمیخام با سیاست خرش کنم ولی میخام مثل خودش باشم یه جوابی بدم که طرف وا بره ندونه چی بگه اصلا... چون اگه جواب ندم همینطوری خودمو میخووورم ولی جوابم بخام بدم واقعا نمیدونم باید چی بگم
2740
بچه شایدم به قول دسوتمون الکی میگه ولی مهم نیست.همین که میگه ادم خیلی بهش بر میخوره...خودش دوسال پیش که رفته بود ایران و برگشت من رفتم دیدنش، ولی وقتی من برگشتم وایستادم تا بیاد اما نیمد که به درک که نیمد ولی وقتی بردم کادوش رو بهش بدم گفتم خیلی دوست داشتم بیای منتظرت بودم. هیچی کلا جواب نداد:| حالا من اگه بودم حتی اگه از یکی هم بدم میومد میگفتم میخاستم بیام و فرصت نشد و خواستم مزاحمت نشم و بالاخره یه جوری ردش میکردم اما این خیلی پرووئه من دو سه سال دیگه قراره هرروز چشمم تو چشمش بیوفته
کاملا نسبت بهش بیتفاوت باشید و اصلا کارها و رفتارهاش براتون مهم نباشه؛ دیگه بهش کادو ندین؛ زیر بارند درختان که تعلق دارند، ای خوشا سرو که از بند غم آزاد آمد؛ سعدی
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
قهوه تلخ خیلی خوب گفتی:( کم ش نبود زیادشم بود چون وقتی خودش برگشته بود فقط برام کشمش اورده بود با یه بسته هل:| من از خودش براش زیادتر بردم بلا نسبت شماها و افراد مومن من خودمم اینجا حجاب دارم ولی کاری کرده که باعث شده من از هرچی ایرانی مومن هست خارج از ایران، بترسم بگم همه شون مثل همه ن
2706