2737
2734
عنوان

حاجت دارها بیان ❤

146 بازدید | 35 پست

سلام دوستای مهربونم

عیدتون مبارک باشه

خواهرا میخوام فردا که میلاد عمو عباس(ع) عزیزمون هست

به نیت حاجتروایی خودم و شما به ایشون متوسل بشم و ۱۳۳ مرتبه ذکر یا کاشف الکرب..... به ایشون هدیه کنم که انشاالله شفاعتمون بکنن و حاجت بگیریم

هرکس که تمایل داشت اسمش و حاجت بنویسه من فردا ظهر همه رو یادداشت میکنم و ذکر ختم میکنم🌹❤

الهی که به لطف ائمه اطهار،شهدای والا مقام و نفس حق شما دوستایی که این امضا رو میبینید،عشقم برگرده و آشتی کنیم🙏🙏🙏❤❤❤    دعا کنید فرام لطفا😔🙏

من 🥲 بچه سالم 

مواظب حرف هایی ک میزنید باشید چون کلماتی که از دهان شما خارج میشود ویترین شعور شماست 😊  برام دعا کنیدب حاجتم برسم محتاجم ب دعا خیلییییییی محتاجم ممنون مهربونا 🙏🧡 من امیدم به خدا و بعد خدا هم ب خداست 💔🥰 خدا جونم هم میدونی هم میتونی 🥲🥺 منتظر معجزه ات هستم 😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

کار همسرم . کنکور خودم . سلامتی مادرم . شادی روح پدرم . حال و دل خوش مردم کشورم . رزق و روزی فراون برای هممون . سلامتی تمام بیماران . خانه دار شدن مستاجرها . بچه دار ش ن بچه خواهان . خرید خودرو . سلامتی و سلامتی . عشق و وفاداری تو زندگیا 

سلام اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل فرجهم 

ممنون گلم حاجاتت رواان شاالله عاقبتت بخیر الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل فرجهم 

لطفابرای حاجت روایی همه و شفای تمام بیماران و آمرزیده شدن رفتگان و عاقب بخیری همه و شفای خانوادم و عاقبت بخیریشون دعاکن. چندین بیمار داریم توخانواده.

پسر ۳ سالم علی ۳ تابیماری داره اونم دعاکن لطفا.

خداخیرت بده💚💚

💙اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💙لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💙ممنون💙                                                                        ♥️خدایاهزاران مرتبه شکر♥️
2738

قبول باشه عزیزم❤

فاطمه، التماس دعا❤

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
من 🥲 بچه سالم 

الهی آمین عزیزم

انشاالله حاجت روا بشی❤

الهی که به لطف ائمه اطهار،شهدای والا مقام و نفس حق شما دوستایی که این امضا رو میبینید،عشقم برگرده و آشتی کنیم🙏🙏🙏❤❤❤    دعا کنید فرام لطفا😔🙏
خدا خیرت بده عزیزم  اسمم سارا  دعام کنید درمانم تا قبل عید تموم بشه ❤️💜

قربونت برم سارا جان

الهی که به حق عموی مهربونمون سلامت کامل بدست بیارید❤

2706