2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
صداش کنیم جواب میده چشاشومیچرخونه تاپیدامون کنه اما سرشو متلسفانه نه.بهمون میخنده.بریم بیرون بای بای کنیم گریه میکنه.اما چه فایده میگن خوب بشو نیس
حال من حال عجیبیست هیچ کسی فکر کسی نیست
نه نه اصلا نترس.مهیا وزن ودورسرو قدش نرماله همیشه هم نرمال بوده.فقط ازچهل روزگی همش زود زود تب میکرد.تاسه ماهگی اون تب شدیدش......انشالله دخترتو نرماله.پسرخواهرمم هربارمیبردبهداشت میگفتن دورسرش خیلی.کمتره وخواهرم زار زار گریه میکرد.الانم شکرخدا شش سالشه هیج مشکلی هم نداره
حال من حال عجیبیست هیچ کسی فکر کسی نیست
2738
مادر حانمی رشد دور سر با رشد قدی و وزن با هم و نسبت به اندازه های روز تولدش سنجیده میشه. اگه قدش و وزنش هم به همون اندازه نسبت به همسناش کمه شاید وزن اول تولدش هم نسبت به هم سناش کم بوده . مثلا بچه یکی از فامیلامون 8 ماهه بدنیا اومد وزن تولش 1/800 بود الان که یک سالشه 6 کیلو شده در صورتی که بچه های یک ساله دیگه حدودا 12 کیلو هستن ولی دکترش گفته کاملا سالمه و رشدش خوبه .چون وزن و قد و دور سر باید از بدو تولد تا یک سالگی سه برابر بشه. ولی اگه قدش و وزنش نرماله و فقط دور سرش کمه باید جدی بگیره البته ببین ارثی نیست چون بعضی ها ارثی جمجمشون کوچ هست ولی مشکل خاصی ندارن.
جز آنجایی که می بینی نمیدانی یا جز آنجایی که میدانی نمی بینی
عزیزم نگران نباش ایشالله که مشکل خاصی نباشه . اگه مشکل جدی بود اول رو ی رفتارش تاثیر میذاشت داری میگی همه چیش نرماله که. پس نگران نباش
جز آنجایی که می بینی نمیدانی یا جز آنجایی که میدانی نمی بینی
2706