2733
2739
دخترم 3 ماهشه، به جای اینکه دور سرش توی سه ماه 6 سانت رشد کنه فقط 3 سانت رشد کرده. همه کارهای مناسب سنش رو انجام میده ، اما هر چی سرچ میکنم توی نت حتی یه نفرم ندیدم رشد دور سر نوزادش اینقدر کم باشه وبگه بچه اش بزرگ شده و سالم بوده... همش میگن خطر بیماری متابولیک، عدم رشد مهز ، هقب افتادگی ذهنی و اینا از متخصص اعصاب کودکان براش وقت گرفتم ولی تا اون موقع دیوونه میشم تو رو خوا کسی نبوده که تجربه مثبتی داشته باشه؟؟؟؟
من تو مرکز بهداشت یه نمونه دیدم گفت ویتامین ا د حتماااا بده چندقطره بیشتر,بعدم نور افتاب باید بهش بخوره,کف دستاشو جلو افتاب بگیری
حلمای نازم درتاریخ93/4/14,ساعت 50/14دقیقه با وزن 2970اومد بغلم،خدااااااااایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چندتا از کاربرهای همین سایت هم پیدا کردم که کمی رشد دور سربچه شون مشکل داشته و البته نه به اندازه دختر من، براشون درخواست دوستی زدم ولی هنوز موفق نشدم باهاشون حرف بزنم توی بعضی از پستهاشون دیدم اشاره کردن به بیماری متابولیک ولی آخرش نگفتن که تشخیص دکترشون چی بوده
2740
2706