2733
2739
عنوان

چند روزه زایمان کردم خیلی درد دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 22 پست
ببخشید تو بیمارستان اونقدر از شیاف استفاده کردن که پشتم به شدت میسوزه  وقتی دردم قابل تحمل نیس ...

چرا زخم عزیزم؟؟؟ شیاف که زخم نمیکنه؟من یادمه با اون سرپا بودم

اگز درد کمر داری کیسه آبجوش خیلی خوبه.جای بیحسی رو گرم نگه دار

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا زخم سینت فقط عسل کاملا طبیعی، فقط قبل از شیر دادن بشورش

صبح عسل زدم چند ساعت بعد دیدم انگار دارن جمع میشن 

خیلی درد داشت انگار نوکشو فشار میدادن 

اصلا تحمل درد رو دیگه ندارم 

آخه سر اولی اینجوری نبودم 

خب زایماناکه همش مثل هم نیست .بستگی به شرایط بدنت داره

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2731
سزارین دوم اینجوریه؟ منم سزارین بودم عالی بود اصلا درد نداشتم شیاف و مسکن هم فقط یکبار تو بیمارستان ...

نمیدونم والاولی بستگی به بدن داره که زایمان های بعدی چجوری باشه .معمولامیگن سزارین دوم سخت تره 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
چرا زخم عزیزم؟؟؟ شیاف که زخم نمیکنه؟من یادمه با اون سرپا بودم اگز درد کمر داری کیسه آبجوش خیلی خوبه ...

منم با شیاف میتونم سر پا شم 

ولی واقعا نمیدونم چه به روزم اومده وقتی استفاده میکنم به شدت مبسوزم 

یه دو سه دیقه قشنگ زوزه میکشم😁

2740