2733
2739
عنوان

چند روزه زایمان کردم خیلی درد دارم

236 بازدید | 22 پست

دوستان چند روزه زایمان کردم اصلا خوب نمیشم 

یعنی قشنگ خمیده موندم 

نوک سینه هام زخمه خون میاد ازشون 

بچه وقتی شیر میخوره از درد قند خونم افت میکنه 

پماد و اینا میزنم ولی روند بهبودیش خیلی کنده

شکمم درد میکنه و جای آمپول بیحسی پدرمو در آورده 

سر پسرم روز اول راحت راه رفتم 

ولی سر این بچم خیلی اذیتم 

اولی طبیعی بود؟

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

چون سزارینی بودی طبیعیه دردشکمت 

ازشیرت هی چنددقیقه یه باربزن به نوک سینت خیلی خوبه

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زوده حالا بعد چند روز.کاچی و چیزای مقوی بخور

آناناس هم عالیه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2740

عزیز من ی زایمان داشتم ولی اذیت شدم .ب سختی از حام بلتد میشدم تا مدتی .ولی دردش ک مدام باشه کم بود .با شیاف حل میشد .تا چند روز‌ک بخیه ها توب شد دیگ مسکن هم استفاده نکردم .ولی در کل برای بلند شدن اذیت بودم تا مدتی

عزیزم سزارین بودی؟طبیعیه من یادمه تا زمانیکه درد داشتم شیاف دیکلوفناک میزاشتم تا بتونم کارامو بکنم

ببخشید تو بیمارستان اونقدر از شیاف استفاده کردن که پشتم به شدت میسوزه 

وقتی دردم قابل تحمل نیست استفاده میکنم خیلی خوب میشم ولی عذاب میکشم دقایق اول رو 

کلا زخم و زیلی شدم 

چون سزارینی بودی طبیعیه دردشکمت  ازشیرت هی چنددقیقه یه باربزن به نوک سینت خیلی خوبه

سزارین دوم اینجوریه؟

منم سزارین بودم عالی بود اصلا درد نداشتم شیاف و مسکن هم فقط یکبار تو بیمارستان استفاده کردم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706